Laivu noma – no hobija līdz biznesam.

Laivu noma - kajaks.lv

Ik katra jaunieša dzīve ir piepildīta mācībām, un ar dažnedažādām izklaidēm. Tuvojoties pavasarim mūsu draugu kompānijā dzima ideja par sava veida avantūru, doties laivu braucienā. Bez pieredzes, bez jebkādām zināšanām tika noīrētas gumijas laivas, sakrāmētas somas, un tika dots pirmais starts laivu braucienam. Šobrīd pat nedaudz smieklīgi atcerēties tos agros rītus, kad ar lielām somām, laivām stāvējām sabiedriskā autobusa pieturā, lai ar pirmo autobusu dotos uz staciju, autoostu, lai dotos uz upi. Visspilgtākās atmiņas palikušas par tiem acu skatiem, kad pēc 3 dienām uz upes, visai netīri, smaržojoši pēc ugunskura ikreiz atgriezamies Rīgas centrā, lai dotos mājās. Laikam tieši kontrasts starp klusumu, dabu, piedzīvojuma garšu, un ikdienas trokšņiem, bija iemesls, kāpēc laivošana mūsu draugu lokā kļuva par tradīciju.

Laikam ejot, mainijās arī mūsu laivošanas paradumi, pēc vairaku gadu piedzīvojumiem gumijas laivās, atklājām priekš sevis kajakus, un pilnīgi citu pasākumu loģistiku, kas ļāva mums atklāt jaunas, un nedaudz nepieejamākas upes. Sākumā bijām tikai kaislīgi piedzīvojumu meklētāji, un šobrīd bez piedzīvojumiem esam katrs priekš sevis laivošanā atklājuši ko vairāk, katram savu, iemeslu. Es priekš sevis esmu atklājis ceļojot pa Latvijas upēm to, ko nevar nopirkt nekur- pilnīgu sevis ‘’restartu’’, sajūtas, kad pilnīgi viss ikdienišķais ir svešs un prātu nenodarbina ikdienas probēmas. Laivošana man personīgi dod iespēju atvērt galvas ventilāciju, un pilnīgi izvēdināties.

Pieredze

Paša pieredze, un nenovērtējamās labās emocijas ko sniedz atpūta uz ūdens, lika apdomāt par nelielas savas laivu nomas izveidi, ko arī ir izdevies realizēt. Prieks par katru ģimeni, draugu kompaniju, pāriem, kas izvēlas doties kaut uz vienu dienu izbraucienā pa upi, jo šajā laikā, sagaidītie laivotāji krastā vienmēr ir emociju, prieka pilni, un tas vien liek domāt, ka savā ziņā mans mērķis ir sasniegts! Lielu daļu pasākuma veiskmīgam iznākumam tomēr sastāda arī pakalpojuma sniedzējs, to arī pierāda mūsu personīgā pieredze, tamdēļ mēs cenšamies piedāvāt labu pakalpojumu, draudzīgas cenas un attieksmi, pēc iespējas vairāk informāciju tiem, kas nav laivojuši, jo līdz šim pierādijies tas, ka visi tie, kas meklē, atrod, un mūsu draugu loks pieaug, par ko mums tiešām liels prieks!

Kajaks.lv laivu noma mierīgiem cilvēkiem, tiem, kam azarts mesties piedzīvojumos, meklēt, atrast un izbaudīt!
Tiekamies uz ūdeņiem.

Tags: , ,