Lielisks fizioterapeits A. Sproģis palīdzēs atgūt veselību un dzīvesprieku

lielisks-fizioterapeits-andris-sprogis

Fizioterapeits var kļūt par ģimenes uzticamības personu, jo var palīdzēt ne tikai traumu gadījumā, bet arī būtiski uzlabojot ikdienu. Prof. Jāņa Ķīša Estētiskās dermatoloģijas klīnika Sadovņikova ielā 20 – 413.kab., 4.st ielā  ir viena no labākajām, profesionālākajām un spēcīgākajām dermatoloģijas klīnikām Latvijā. Tā kā reizē ar ādas vai uztura problēmām mēdz būt arī problēmas ar fizisko veselību, Dermatoloģijas klīnikā var palīdzēt lielisks fizioterapeits A. Sproģis.

Klīnikas labāko speciālistu izvēli apstiprina prof. Jāņa Ķīša vairāk kā 30 gadus ilgā pieredze un 30 000 apmierinātu pacientu. Par tirgus līderi tā kļuvusi, pateicoties nemitīgajai attīstībai, inovācijām, pieredzes apmaiņai un tālākizglītībai. Klīnika seko tam, lai pacienti saņemtu visdaudzpusīgākās rūpes un cīnās ar cēloņiem nevis sekām.

Kādos gadījumos jādodas pie fizioterapeita

Ja pacients slimo ar kādu no šīm slimībām, fizioterapeits var ļoti palīdzēt:

  • kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanas un traumas;
  • nervu sistēmas saslimšanas un traumas;
  • sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanas;
  • elpošanas sistēmas saslimšanas;
  • tāpat speciālists  efektīvi novērš kustību traucējumus, sāpes, tūsku, samazinātu slodzes izturību.

Kā redzams, darba lauks ir ļoti plašs, jo medicīniskie pētījumi un pieredze pierāda fizioterapijas pozitīvo ietekmi uz visdažādākajām slimībām, ne tikai rehabilitācijas procesā. Protams, liela loma ārstēšanas procesā ir pacienta psiho emocionālajam stāvoklim, kas nereti ir viens no galvenajiem priekšnosacījumiem ārstēšanās procesa laikā.

Zināšanas, pieredze un pozitīva attieksme

Fizioterapeits Andris Sproģis 2014. gadā ar lieliskiem rezultātiem absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, kur ieguva profesionālo bakalauru sporta zinātnē un izglītībā ar specializāciju un kvalifikāciju fizioterapeits. Tā kā mūsdienās ārkārtīgi svarīgi ir sekot līdzi laikam, mūsdienu straujajai tehnoloģiskajai attīstībai un zinātnes jaunatklājumiem,  fizioterapeits A.Sproģis ir ieguvis papildu kvalifikācijas visdažādākajos masāžas veidos, teipošanā un citās fizioterapijas metodikās.

Tā kā arī Dermatoloģijas klīnikas pamata uzstādījums ir neizsīkstoša attīstība un spēja izaugt, fizioterapeits regulāri piedalās dažādos tālākizglītības semināros, konferencēs un  kongresos , kā arī fizioterapijas kvalifikācijas celšanas kursos, tādējādi saviem pacientiem piedāvājot aizvien lielākas un efektīvākas pieredzes. Pats A.Sproģis komentē: “Mans mērķis ir iemācīt katram pacientam iepazīt savu ķermeni, sajust to, apzināties tā stiprās un vājās puses, vienlaicīgi padarot fizioterapijas kursu interesantu.”

Veselības stiprināšana un profilaktiskas vizītes var palīdzēt uzlabot organismu 

Tāpat kā vairumā citu slimību un saslimšanu, ārkārtīgi svarīgi par savu veselību parūpēties jau laikus, lai maksimāli novērstu iespējamās blaknes un jau saknē iznīcinātu problēmu cēloņus. A. Sproģis saviem pacientiem vienmēr iesaka gūt kontroli pār slimībām.

Kas notiek konsultācijas laikā?

Lai ārstētu savus pacientus, A.Sproģis izmanto aktīvās vai pasīvās ārstniecības metodes. Pēc rūpīgas izmeklēšanas un slimības vēstures noskaidrošanas, speciālists izstrādā atsevišķu ārstniecības kursu, kas sastāv no vingrojumiem. Tos pacients var atkārtot arī mājās.

Konsultācijai pie fizioterapeita A.Sproģi var pieteikties,  zvanot +371 28699111 vai rakstot  info@dermatologs.com . Tas ir tik vienkārši – rūpējoties par savu veselību laicīgi, iespējams ekonomēt gan laiku, gan līdzekļus!

Tags: