Loterijas

loterijasKuram gan nepatīk laimēt loterijās? Visā pasaulē pieejami visdažādākie loteriju veidi. Ir loterijās, kurās ir iespēja laimēt naudu un ir tādas, kurās savā īpašumā var laimēt dažādas lietas. Abi loteriju veidi ir vienlīdz populāri visās pasaules valstīs, jo kurš gan savā īpašumā nevēlas iegūt sadzīves tehniku vai iespaidīgs naudas summas. Arī internetā ir pieejamas dažādas loterijas, ko rīko ne tikai interneta veikali, bet arī ziņu portāli vai uzņēmumi, izplatot ziņu par iespēju laimēt sociālajos tīklos.

Interneta veikalu loterijas.

Šāda veida loterijās ir iespēja piedalīties tiem, kas konkrētajā veikalā ir iegādājušies kādu preci. Loteriju noteikumi var būt visdažādākie – sākot ar to, ka, lai piedalītos loterijā ir nepieciešams iegādāties preci par kādu konkrētu summu, gan arī dažkārt pietiek ar t, ka esat veikala sekotājs kādā no sociālajiem tīkliem. Balvas, galvenokārt, ir atkarīgas no tā, kāda veida preces veikals piedāvā. Piemēram, datortehnikas veikals var piedāvāt laimēt datoru, savukārt parfimērijas un kosmētikas veikali piedāvās savā īpašumā iegūt kādu no jaunākajiem aromātiem vai ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Portālu loterijas.

Nav jābūt interneta veikalam, lai piedāvātu saviem klientiem piedalīties loterijā virtuālajā vidē. Dažādi portāli, it īpaši tuvojoties dažādiem sezonāliem svētkiem, dzimšanas dienām vai vienkārši tā pat klientu loka paplašināšanai, var piedāvāt loterijās, kurās var iegūt laimestus sākt no dažādām naudas summām un beidzot ar ceļojumu vai automašīnu.

Sociālo tīklu loterijas.

Pēdējos gados, palielinoties sociālo tīklu ietekmei sabiedrībā, dažādi uzņēmumi, interneta veikali un portāli, piedāvā izlozes un loterijas ar vilinošām balvām tiem, kas seko jaunumiem ikdienā konkrētos sociālo tīklu kontos. Šāda veida loterijas bieži vien tiek rīkotas tad, ka parādās kāds jauns tehnoloģisks produkts, piemēram, jauns iPhone telefons vai kāds moderns televizors, vai vienkārši ir nepieciešams palielināt sociālo tīklu sekotāju skaitu.

Visas valstī notiekošās loterijas pārvalda Loteriju un azartspēļu uzraudzības inspekcija un pēc likuma, jebkurai izlozei ir jābūt piešķirtam atļaujas numuram un tas ir jāpiemin izlozes un loterijas aprakstā.