Mājas lapu hostings

Garmtech.lvJa katru dienu esat tiešā veidā saistīts ar  IT vidi un tās darbu, tad mājas lapu hostings nebūs svešs jēdziens. Hostings ir interneta vietnes mitināšana. Ņemot vērā to, ka 21. gadsimtā ir grūti iedomāties kādu preču un pakalpojumu sniedzēju, kas nevirza savu piedāvājumu  virtuālajā pasaule, hostinga nodrošināšana ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem interneta vietnes veiksmīgas darbības nodrošināšanai. Interneta vietnes mūsdienās ir katra sevis cienoša uzņēmuma nepieciešamība, ne untums. Lai  piedāvātie produkti un pakalpojumi sasniegtu plašāku esošo un arī potenciālo klientu loku, nepieciešams izveidot konkurētspējīgu un kvalitatīvu mājas lapu. Tas nodrošina uzņēmuma veiksmīgu attīstību un arī peļņu. Garm Technologies ir viens no lielākajiem hostinga provaideriem Latvijā ja no 2001. gada un savus pakalpojumus piedāvā jau vairāk kā 5000 klientu visā Latvijā.

Kādas ir cenas?

Reālajai un virtuālajai  pasaulei ir kopīgs tas, ka bieži pakalpojumu piedāvātāji piemēro pārmērīgi lielu cenu, kas, visbiežāk, ir neatbilstoša sniegto pakalpojumu kvalitātei. Arī izmantojot dažādus hostinga un serveru nomas pakalpojumus, klienti vienmēr vēlas ietaupīt, tādēļ tiek izstrādāti un piedāvāti izdevīgi risinājumi, lai sev atbilstošu piedāvājumu atrastu visprasīgākie klienti. Izcenojums šādā gadījumā nosaka kvalitāti un peļņu, nevis lielus izdevumus un naudas izmešanu vējā. Šāda veida pakalpojumiem svarīgākais ir izvēlēties nevis lētāko, bet atbilstošāko risinājumu, jo ne vienmēr lētākais piedāvājums ir izdevīgākais pat ļoti vienkāršotai interneta vietnei.

Viens no vecākajiem IT pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Latvijā un arī citur pasaulē ir ļoti daudz IT pakalpojumu sniedzēji, kas piedāvā plaša mēroga pakalpojumus interneta vietņu uzturēšanai . Garmtech.lv ir viens no pirmajiem un lielākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas  jau no 2001. gada piedāvā un nodrošina lieliskus hostinga pakalpojumus vairāk kā 5000 klientiem. Garmtech ir viens no pirmajiem šo pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas jau 13 gadus ir spējis nodrošināt kvalitatīvus hostinga un servera nomas un uzturēšanas pakalpojumus Latvijā, un šie pakalpojumi tiek novērtēti un līdz ar to ir iespēja piesaistīt vairāk klientu ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs.