Mājas un dzīvokļa labiekārtošanai – mēbeles un datortehnika!

printeri 220.lvMēbeles un mēbeļu komplekti visam mājoklim

Interneta veikalā var pasūtīt jau gatavus virtuves un guļamistabas mēbeļu komplektus. Visdažādākie ražotāju mēbeļu komplektu sērijas guļamistabai no Helen, London, Hit, Santiago piešķirs mājas gaisotni . Bagātīgā preču klāstā arī dzīvojamās istabas, virtuves mēbeles, kā arī bērnu istabai un vannasistabai. Mēbeles internetā var iegādāties visu dienu, turklāt bagātīgu pirkumu veikšanai ērti izmantot iespēju mēbeles pasūtīt uz nomaksu. Iegādājoties mēbeles, pie viena var apskatīt praktiskus mājokļa iekārtojuma stila elementus, kā žalūzijas, spoguļus, fotorāmjus u.c.

  • guļamistabai ,piemēram vairāku stila – klasiskās, ar veļas atvilktni, ar izliektu galvgali u.c. gultas dažāda izmēra gultas matrači;
  • virtuves mēbeles un to komplekti kā krēsli un pusdienu galdi;
  • viesistabas mēbeles – sekcijas un plauktu sistēmas, dīvāni, žurnāla galdiņi;
  • un mēbeles vannasistabai un koridoram.

Planšetdatori lielā preču klāstā izklaidei, darbam, studijām no Aplle, Samsung, Dell. Daudzfunkcionāli printeri no visā pasaulē zināmām preču zīmēm – Samsung, Brother, Canon u.c.

Populāras iekārtas, kā portatīvie datori, viedtālruņi un citas iekārtas nešauboties atvieglina vairāku ikdienas darbību veikšanu un spēj nodrošināt patīkamu izklaides iespēju. Par populārākām ierīcēm:

  • Pasaules atzītu zīmolu planšetdatori – Apple, Samsung, Acer, Dell u.c. – par ļoti izdevīgiem piedāvājumiem interneta veikalos. Planšetdators ir lieliska ierīce, ar kuru skatīties augstas izšķirtspējas video, lasīt grāmatas, ziņu portālus, kā arī ļoti labi noder biznesam (kā piemēram realizēt video konferences no jebkuras vietas pasaulē). Vairāku izmēra un iebūvētās atmiņas ietilpības planšetdatori ikvienam moderno tehnoloģiju lietotājam – sākot ar kabatas planšetdatoriem (7 ” (18 cm)), tāpat arī ar ļoti ietilpīgām astoņu un 16 GB un 9.7 ” un 10 collu ekrāna izmēru.
  • Printeri ir viena no aktuālākajām datortehnikas precēm, kas nepieciešama kā mājās, tā arī ofisa ērtībām. Printeru klāstā ir kvalitatīvu preču zīmju (HP, Samsung, Brother) un veida printeri. Printeris drukai mājās – lielākoties parastu dokumentu drukāšanai ir pietiekami ar melnbaltās drukas printeri, taču diagrammu, attēlu drukāšanai nepieciešami printeri ar krāsu drukas iespēju. Ja printeris aktuāls ir darba vietā, jāpievērš uzmanība tā funkcionalitātei . Tāpat jāpievērš vērība – vai printeri var savienot ar vairākiem datoriem. Atkarībā nepieciešamības un vajadzīgajiem lielumiem var katram pircējam atrast atbilstošāko.

Kulbas bērnu ratiem un rati jaunajām ģimenēm

Pirms bērna nākšanas pasaulē svarīgi savlaicīgi iegādāties bērnu ratus, ar kuriem pēc viņa piedzimšanas doties pastaigās. Bērnu ratus klasificē pēc veida: sporta, universālie, dvīņu rati. Ja negribas tērēties jaunu ratu pirkšanai katru reizi, kad mazais paaugas, lielisks pirkums visnotaļ ir universālie rati, kuru detaļas ir viegli pielāgojamas un aizvietojamas (piemēram nopirkt izmērā lielāku kulbu). Salīdzinājumā ar praktiskajiem universālajiem ratiem bērnu ratiem, kas ir ērti lietojami kā ziemā, rudenī, pavasarī un vasarā, bērnu ratu sporta tips visvairāk domāts vasarai un pavasarim. Tie pēc svara ir vieglāki un arī ērtāk saliekami, kas ir ļoti svarīgs parametrs tiem, kuriem tie kas ļoti bieži pārvietojas ar sabiedrisko transportu vai dzīvo daudzīvokļu mājā.