Mīti par īstermiņa interneta kredītiem

mikrokredītsIzplatīts ir mīts, ka ātrie kredīti ir pieejami jebkurā diennakts laikā. Realitātē, aizdevumu saņemt varat tikai aizdevēja darba laikā. pieteikties aizdevumam var būt iespējam jebkurā diennakts laikā, bet tas tiek izskatīts tikai darba laikā. Un arī naudas pārskaitījums notiks tikai aizdevēja darba laikā.

Ātrais kredīts un parāds (milzīgs parāds)

Tāpat tiek uzskatīts, ka ātrais kredīts var ļoti ātri izaugt par milzīgu parādu. Pašsaprotami, ja neatmaksāsiet savu parādu, tas kļūs lielāks, bet Latvijas likumdošana nosaka, ka šī summa var pieaugt līdz 100% no aizdevuma summas. Tātad no 100 eiro liela parāda tas var kļūt par 200 eiro lielu parādu nevis vairākiem simtiem vai pat tūkstošiem.

Kredīts izklaidēm

Maldīgs ir arī uzskats, ka ātrais kredīts, galvenokārt, tiek ņemts dažādām izklaidēm un citiem, ne īpaši attaisnojamiem mērķiem. Bet patiesībā, pētījumi liecina ka lielākā daļa ātro kredītu tiek ņemta dažādu neparedzētu maksājumu veikšanai, tāpat arī citiem objektīvi attaisnojamiem mērķiem.

Ātrais kredīts palīdz aizbraukt no valsts

Daļēji arī tiek uzskatīts, ka ātro kredītu parādi ir liels iemesls Latvijas iedzīvotāju aizbraukšanai no valsts. Bet patiesībā tam ir daudz dziļāki iemesli un šis ir galvenais aizbraukšanas cēlonis mazai daļai aizbraucēju.

Par kredītiem ir daudz mītu, bet jums ir jāizpēta šie piedāvājumi, lai saprastu vai kredīts der jums. Mīti vai ne, bet dažādās situācijās tie ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Ko der zināt par ātrajiem kredītiem?

Aizņemoties ātro kredītu neparedzētu izdevumu veikšanai ir viena lieta, bet aizņemties tos pastāvīgi liecina par jūsu finansiālajām grūtībām. Tas ir brīdinošs faktors uz kuru var reaģēt gan bankas gan citi aizdevēji. Daudzi cilvēki ir iekļuvuši šādā situācijā un, iespējams, vēlas aizņemties lielāku aizdevumu, lai šo ciklu pārtrauktu, bet tas nav bankas interesēs. Banka redz tikai to, ka jūs atkal un atkal aizņematies ātros kredītus.