Moderns autoparks – ieguldījums tavā biznesā

ilgtermiņa auto nomaPirmais iespaids, kā zināms, ir būtisks. Visi senie izteicieni par to, ka vīru nevajag skatīt pēc cepures, bet grāmatu pēc vāka, praksē diemžēl nedarbojas tik labi, cik vajadzētu. Saspringtajā ikdienas ritmā cilvēki nereti tiecas darīt visu, kas palīdzēs ietaupīt viņu laiku, un šeit talkā bieži vien nāk dažādi stereotipi.

Šī vienkāršā patiesība darbojas arī biznesa vidē. Vienalga, cik zinošs tu esi, vai cik rūpīgi pārdomāts ir tavs piedāvājums, cilvēki gaida no tevis noteiktu, profesijai atbilstošu vizuālo tēlu. Ja tu raksturo savu uzņēmumu kā veiksmīgu un strauji augošu, bet uz tikšanos ar potenciālo sadarbības partneri vai jaunu klientu, ierodies automobilī, kas savu laiku jau nokalpojis, cilvēkiem neizbēgami pielavīsies šaubas. Tāda ir ļaužu daba.

Veidojot pirmo iespaidu, nozīme ir katrai detaļai. Arī uzņēmuma automašīnas ir daļa no biznesa tēla, savukārt veiksmīgs tēls nereti ir daļa no panākumiem. Mani šī atziņa piemeklēja pēc tam, kad ilgstoši biju nelietderīgi tērējis savu laiku, mēģinot sakārtot sava uzņēmuma autoparku.

Mana uzņēmuma pārraudzībā bija vairākas automašīnas. Dažādu izlaiduma gadu un nolietotības pakāpju auto bija godam mums kalpojuši jau aptuveni desmit gadus. Tagad tie pastāvīgi lūza, garākos pārbraucienos tiem nereti gadījās kāda pavisam nopietna problēma, un, tuvojoties ikgadējai tehniskajai apskatei, vairs nebiju pārliecināts, ka tie šogad to izturēs. Arī vizuāli mašīnas izskatījās pamatīgi nolietotas, taču to remontā un apkopē regulāri ieguldīju milzīgas naudas summas. Bez tam remonts nopietni kaitēja manam biznesam – laikā, kad mašīna atradās autoservisā, bez pārvietošanās līdzekļa palika kāds no darbiniekiem.

Autoparka pakalpojums no Sixt

Plānojot izdevumus, nonācu pie secinājuma, ka piemērots variants mūsu gadījumā būtu ilgtermiņa auto noma. Uzņēmuma auto būtu iespējams pārdot, tādējādi iegūstot papildu līdzekļus, savukārt izdevīgs auto īres piedāvājums ļautu uzņēmumam optimizēt izmaksas.

Pārlūkojot piedāvājumus, apstājos pie Sixt nomas. Šis uzņēmums korporatīvajiem klientiem nodrošina pilna servisa auto nomu, un tas bija tieši tas, kas mums bija vajadzīgs. Iepriekš biju patērējis nevajadzīgi daudz laika un līdzekļu, rūpējoties par automašīnām, savukārt Sixt nodrošināja regulāru remontu un apkopi visiem īrētajiem auto. Brīžos, kad auto ir servisā, klientam tiek piegādāta cita automašīna, kuru var lietot tikmēr, kamēr īrētais auto būs gatavs lietošanai. Turklāt visu diennakti bija iespējams zvanīt uz bezmaksas tālruni gadījumā, ja bija nepieciešama palīdzība uz ceļa. Tā kā mani darbinieki regulāri dodas izbraukumos pa visu valsts teritoriju, šī iespēja man arī šķita īpaši būtiska.

Izvēloties ilgtermiņa auto nomu, autoparku iespējams veidot no dažādu modeļu un klašu mašīnām. Visi Sixt piedāvātie auto ir ne vecāki par diviem gadiem un izcilā lietošanas kārtībā. Tagad mana uzņēmuma darbinieki patiešām izskatās veiksmīgi un respektabli, turklāt var efektīvi plānot savu laiku, nebaidoties, ka plānus izjauks tehniskas ķibeles.

Tags: ,