Mogo.lv piedāvājums.

mogo.lv  kredītsJa nepieciešami steidzami naudas līdzekļi, un līdz algai atlikušas 2 nedēļas, tad tiek piedāvātas dažādas aizdevumu saņemšanas iespējas. Bankas, lombardi, ātrie kredīti, draugu un radu palīdzība ir tikai dažas no iespējām. Ja esat automašīnas īpašnieks un nevēlaties savās finansiālajās problēmās iejaukt savus ģimenes locekļus un draugus kā arī ņemt ātros kredītus un ieķīlāt vērtslietas lombardā, mogo.lv būs lielisks risinājums kā izkļūt no finansiālajām problēmām neko nezaudējot. Ieķīlājot automašīnu pie mogo.lv un apmaiņā saņemot aizdevumu, Jūs turpināt ikdienā izmantot savu automašīnu, jo aizdevējs ir tikai tās īpašnieks, bet turētājs paliekat jūs pats. Šis aizdevējs ir klientam draudzīgs un, ja rodas neskaidrības vai problēmas ar aizdevuma atmaksu, noteikti tiks rasts risinājums, kas izdevīgs abām pusēm.

Kā saņemt?

Lai saņemtu aizdevumu no mogo.lv, nepieciešam veikt tikai dažas darbības, kas prasa ievērojami mazāku laiku kā aizdevuma nokārtošana bankā. Aizdevumam var pieteikties mogo.lv interneta vietnē, vai klātienē kādā no mogo.lv filiālēm. 30 minūšu laikā pēc pieteikuma izskatīšanas, aizdevējs paziņos savu lēmumu. Pozitīvas atbildes gadījumā, Jums jāparaksta līgums un jādodas uz CSDD filiāli piereģistrēt mogo.lv kā automašīnas īpašnieku. Kad tas noticis, mogo.lv pārskaitīs aizdevuma summu uz Jūsu bankas kontu un varēsiet turpināt braukt ar savu automašīnu, turklāt ar naudu kabatā! Tālāk atliek vien veikt ikmēneša maksājumu sākot ar 3. mēnesi vai arī atmaksāt aizdevumu pirms laika, ja ir radusies tāda iespēja.

Kā atdot?

Mogo.lv aizdevumu pret auto ķīlu var atmaksāt gan pēc grafika, gan atdodot visu atlikušo aizdevuma summu pirms noteiktā kredīta atmaksas termiņa. Aizdevuma ņemšanas brīdī aizdevēja interneta vietnē ir iespēja iepazīties ar atmaksas grafiku, kurā var redzēt ikmēneša procentu maksājumu kopā ar pamatsummas atmaksu. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, sazinieties ar aizdevēju un noteikti spēsiet vienoties un rast izeju esošajai situācijai, lai mierā būtu abas iesaistītās puses. Savukārt, ja iespēja atmaksāt visu aizdevumu pirms termiņa, tad nekādas soda sankcijas un soda procenti netiks piemēroti, turklāt procentu maksājums tiks aprēķināts tikai par aizdevuma izmantošanas laiku.