Mogo piedāvātais auto kredīts.

mogo.lv auto līzingsBezizejas situācijā, saskāros ar vajadzību pēc liekiem naudas resursiem, kurus bija grūti iegūt savādākā veidā. Zaudēju darbu, parādi krājās gan par dzīvokli, gan draugiem un radiem. Līdz algai, kas nopelnīta jaunajā darba vietā, vēl kāds laiciņš bija jāgaida un visā visumā mans finansiālais stāvoklis bija tik bēdīgs, ka atrast alternatīvu iespēju finansēm vajadzēja pēc iespējas ātrāk. Par laimi manā īpašumā ir automašīna. Pārdot to nevelējos, bet apsvēru arī šādu domu drūmākajos brīžos. Medijos ieraudzīju mogo.lv reklāmu un nolēmu pamēģināt, jo ņemot vērā esošās finansiālās grūtības, neliels atspēriena punkts bija vajadzīgs pavisam noteikti un pavisam ātri. Devos uz tuvāko Mogo filiāli Rīgā, lai uzzinātu, kādas ir manas iespējas un  pilnais piedāvājums.

Noteikumi.

Mogo.lv piedāvā ļoti ērtus un klientam draudzīgus noteikumus, kas tik tiešām neliks justies kā pēc citu aizdevumu saņemšanas, kad saproti, ka ir radusies sava veida bezizeja uz vairākiem gadiem vai pat gadu desmitiem. Ja kā ķīlu izmanto savu auto, tad Mogo piedāvā aizdevumu līdz pat 90% no automašīnas vērtības. Mazākā pieejamā summa ir 500 eiro un aizdevuma atmaksu var sākt tikai pēc 3 mēnešiem! Mogo.lv auto kredīts ir ērts, ātrs un vienkāršs veids kā iegūt liekus naudas līdzekļus ar kuriem izkļūt no grūtībām. Turklāt, aizdevumu var pieteikt ne tikai Mogo.lv filiālēs Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī vai Talsos, bet arī internetā! Taču, vislabākais ir tas, ka automašīna paliek klienta (manā) lietošanā, bet Mogo kļūst par tās īpašnieku.

Cik tas maksā?

Auto kredīts tiek piešķirts vai atteikts pamatojoties automašīnas atbilstību noteikumiem, kādus iri izvirzījis aizdevējs. Šī  kredīta saņemšana nav bez maksas.  Vadoties pēc aizdevēja noteikumiem, par kredīta piešķiršanu ir jāmaksā pusotrs procents no aizdevuma summas + PVN, taču ne mazāk kā 50 eiro + PVN. Jārēķinās arī ar aptuveni 30 eiro lieliem izdevumiem CSDD filiālē, kad automašīnu dosies noformēt uz Mogo.lv vārda. ja piesaki izdevumu internetā, tad uz izdevēja bankas kontu būt nepieciešams pārskaitīt  0.01 centu.