Nauda pret auto ķīlu

nauda pret kilu mogo.lv Līzings auto iegādei ir populārākais aizdevuma veids valstī. Precīzāk tieši finanšu līzings, kas vienkāršākiem vārdiem sakot nozīmē to, ka kredītiestāde iegādājas klientam nepieciešamo auto, nodod to līzinga ņēmēja lietošanā, taču līzinga ņēmējs par to ik mēnesi maksā kreditoram tik ilgi, līdz auto ir izpirkts un oficiāli nonāk viņa īpašumā. Tā pat populārs ir hipotekārais kredīts, kur kā ķīla kalpo nekustamais īpašums, kas tiek iegādāts par ņemtā kredīta piešķirtajiem līdzekļiem. Auto līzings vai auto ķīla vidēji ir jāatmaksā 5 gadu laikā, savukārt hipotekārā kredīta termiņš var sasniegt pat vairākus gadu desmitus.

Auto.

Nauda pret auto ķīlu ir izplatītākais ķīlas veids, jo nereti tā ir pati vai otra vērtīgākā ieta, kas personai pieder. Ja kredīta ņēmējam nepieder nekustamais īpašums, bet pieder mašīna, tad ir liela iespēja saņemt kredītu pret ķīlu. Aizdevuma vērtība parasti tiek procentuāli rēķināta ķīlas vērtībai. Piemēram, ir aizdevēji, kas piedāvā aizdevumu 30% vērtībā, bet citi 90%. Nauda pret auto ķīlu ir Mogo.lv darbības lauciņš, kas piedāvā saņemt aizdevumu pat 90% no ieķīlātās automašīnas vērtības. Piedāvājums ir vilinošs, taču aizņemoties, nevajag aizmirst, ka nauda būs arī jāatdod.

Atmaksas laiks.

Vietnē Mogo.lv ir iespēja iepazīties ne tikai ar kredīta nosacījumiem, bet arī termiņiem, kādos aizdevuma summa ir jāatmaksā. Mogo.lv vietnē ir pieejams ērts kalkulators, ar kura palīdzību var ātri un ērti uzzināt cik liela būsi ikmēneša maksa katram aizdevuma termiņam un aizdevuma summai. Turpat ir apskatāms atmaksas grafiks, kurā detalizēti uzskaitīta aizdevuma un kredīta procentu atmaksas kopējā summa, kas jāatmaksā konkrētos datumos.  Prasti šāda veida aizdevēji piemēro līgumsoda maksu, ja atmaksas termiņā netiek iemaksāt nauda, taču, sazinoties ar aizdevēju, noteikti ir iespēja risināt jebkādas problēmas, kas radušās aizdevuma atmaksas rezultātā, jo arī aizdevējs ir ieinteresēts veiksmīgā, savas naudas atgūšanā, turklāt lojalitāte ir viens no svarīgākajiem rādītājiem nebanku kreditēšanas biznesā.

Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt laicīgi!

MogoLogoLV+sauklis