Nofrete skaistumkopšanas salons jūsu labsajūtai

Esat nonākuši pie lēmuma, ka vēlaties sevi palutināt un doties uz kādu skaistumkopšanas salonu? Katram no mums ir sevi jālutina un jārūpējas par sejas un ķermeņa veselību. Saloni piedāvā daudz un dažādas procedūras. Ja ir iespēja izmantot speciālista pakalpojumus, kāpēc gan to nedarīt? 

Skaistums ir mūsu estētikas pamatkategorija. Esam pieraduši visu darīt pašu spēkiem, taču ik pa laikam varam atļauties sevi palutināt. Tas īpaši attiecas uz daiļā dzimuma pārstāvēm. Skaistumkopšanas salona speciālists palīdzēs jums tikt galā ar dažāda veida sūdzībām un atbildēs uz jūsu jautājumiem. Laba sejas procedūra var būt gan relaksējoša vakara daļa, gan vajadzības pēc jebkurā laikā.

Kādi darbības virzieni tiek piedāvāti salonā Nofrete?

Piedāvājumu klāsts ir diezgan plašs, katrs no mums var piemeklēt sev nepieciešamo un piemēroto procedūru. Nofrete piedāvā:

  • Sejas procedūras (Pīlings, lūpu palielināšana, asinsvadu zvaigznīšu likvidēšana u.c.);
  • Ķermeņa procedūras (Vakuuma terapija, solārijs, vaksācija u.c.);
  • Nagu kopšanu (Manikīrs, pedikīrs, gēla nagu pieaudzēšana u.c.).

Ja vēlaties uzzināt kaut ko sīkāk par katru no piedāvātajām procedūrām, informāciju varat meklēt Nofrete mājas lapā: http://nofrete.lv/.

Nofrete skaistumkopšanas salons darbojas jau 15 gadus gan kosmetoloģijas, gan estētiskās dermatoloģijas jomā. Kam gan vairāk uzticēties, kā salonam un speciālistiem jau ar lielu pieredzi? Salons ir apkalpojis jau vairāk kā 30 000 apmierinātu klientu un jūs varat būt viens no viņiem. Ja vēlaties pieteikties uz konsultāciju vai jau zināmu pakalpojumu, ar salonu var sazināties šādi:

  • Info.: +371 272 92 200 / +371 268 27 243;
  • nofrete@nofrete.lv;
  • Vai doties uz salonu: nofrete@nofrete.lv.

Mašīnas novietošana arī nav problēma, jo salona apmeklētājiem tiek piedāvāta apsargājama autostāvvieta.

Ja neesat Rīgas iedzīvotājs, arī savas dzīvesvietas tuvumā varat atrast tuvāko skaistumkopšanas salonu, nav jāuztraucas par garo ceļu. Tomēr, ja vēlaties izbaudīt Nofrete piedāvātos pakalpojumus, būsiet laipni gaidīts. Interesanti ir tas, ka 96 procenti no salona apmeklētājiem rekomendē tieši Nofrete arī saviem draugiem un paziņām, kas var liecināt tikai par labu apkalpošanu un labām atsauksmēm.

Tags: