OCTA polises uz tev nepieciešamo laiku – Gudriem.lv

vīrietis stilīgā automašīnā

 Automašīna spēj padarīt mūsu ikdienu daudz ērtāku un ātrāku. Viss kas atliek ir iesēsties automašīnā un doties ceļā. Tomēr, lai varētu iesaistīties kopējā satiksmē, transportlīdzeklim ir jānodrošina noteiktas lietas. Viena no lietām, kurai noteikti ir jābūt katram sauszemes transportlīdzeklim ir OCTA apdrošināšanas polise.

            OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana.(http://www.gudriem.lv/octa) OCTA polise nodrošina to, ka apdrošināšana sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja radītos zaudējumus trešajai personai, kuri radušies satiksmes negadījuma mirklī. OCTA polise nodrošina nelielu drošību par savu auto. Ja esi iekļuvis satiksmes negadījumā, kurš radies otra auto šofera vainas dēļ, tad nav jādomā kā salabot savu auto, jo otras automašīnas OCTA apdrošināšana par to parūpēsies.

            Lai varētu izvēlēties sev piemērotāko OCTA polisi var apmeklēt portālu Gudriem.lv, kurš piedāvā salīdzināt un iegādāties OCTA polisi savam transportlīdzeklim uz nepieciešamo laiku. Gudriem.lv piedāvā apskatīt dažādu uzticamu apdrošinātāju piedāvājumus. Speciālā OCTA kalkulatorā ir nepieciešams ievadīt datus par transportlīdzekli un jau uzreiz tiks aprēķinātas OCTA polišu cenas visiem piedāvātajiem apdrošinātājiem. Polišu cenas var uzreiz apskatīt 3, 6, 9 un 12 mēnešiem. Šādi var izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu sev nepieciešamā OCTA polises termiņā. Kā arī der atcerēties, ka iegādāties OCTA polisi ilgākam laika posmam ir devīgāk nekā īsākam. Piemēram, OCTA polisi būs izdevīgāk iegādāties 12 mēnešiem, nekā 3 vai 6 mēnešiem. Bet, protams, katrs auto īpašnieks nosaka pats, kāds termiņš ir viņam vispiemērotākais.

            OCTA polises Gudriem.lv piedāvā sadarbojoties ar uzticamo partneri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Gudriem.lv parūpējas, lai visa nepieciešamā informācija būtu aktuāla un vienkopus. Atliek tikai ienākt un izvēlēties sev piemērotāko. Nav nepieciešams pašam meklēt informāciju un apkopot dažādu apdrošinātāju piedāvājumus, jo Gudriem.lv par to jau ir parūpējies.

            Ja vēlas iegādāties OCTA polisi, tad to var darīt nekavējoties ar Gudriem.lv starpniecību. Uzreiz pēc aprēķinu veikšanas ir iespējams aizpildīt pieteikumu un noformēt OCTA polises pirkumu. Pēc pirkuma veikšanas jaunā OCTA polise tiks atsūtīta uz e-pasta adresi PDF faila formātā. Viss notiek ātri un operatīvi pavisam īsā laika periodā.

            Ja rodas kādas neskaidrības vai jautājumi saistībā ar OCTA polisi var sazināties ar Gudriem.lv profesionālajiem klientu konsultantiem, kuri sniegs visu nepieciešamo informāciju. Gudriem.lv rūpējas, lai portāla apmeklētājiem būtu pēc iespējas ērtāk un ātrāk veikt visas nepieciešamās darbības. Kā arī tiek piedāvāta iespēja uzstādīt atgādinājumu par OCTA polises termiņa beigām. Atgādinājumu var saņemt gan e-pastā, gan ar tālruņa starpniecību. Visas nepieciešamās lietas Gudriem.lv piedāvā ļoti ērtā un saprotamā veidā, jo svarīgi, lai katrs portāla lietotājs saņemtu tieši to, kas viņam nepieciešams.