Parfimērija

pricekiller.lv interneta veikalsĒteriskās eļļinas ne tikai pārbauda pret alerģijām, bet arī uz to, kā smarža pievelk cilvēkus. Tās ēteriskās eļļas, kurām smarža nav laba, izstrādājot jaunas smaržas, tās neizmanto. Eļļas tiek iedalītas 3 kategorijās – tādas, kuras patīk, nepatīk un kuras ir neitrālas. Kā jau minējām, nepatīkamie aromāti netiek lietoti bet izvēlas patīkamos aromātus uz kuras bāzēsies izstrādātais parfimērijas produkts. Tālāk vēlamo eļļu sašķaida ar pamata eļļu un uzpilina uz delnas. Šo vietu nedrīkst mazgāt 12 stundas. Šādā veidā noskaidro to, vai eļļa mēdz izraisīt alerģiskas reakcijas, piemēram, niezi, apsārtumu vai pat nātreni. Ja uz locītavas parādās kāds no šiem simptomiem, tad eļļa netiek izmantota un nepieciešams atrast citu ēterisko eļļu uz ko balstīt smaržas izstrādi.

 

Runā, ka klasika nekad nemirst. Klasika ir nezūdoša vērtība it visur – sākot no mūzikas un beidzot ar aromātu pasauli. Klasiskas smaržas piedāvā tiem klientiem, kas savu izvēli tā īsti nevar vēl  definēt. Kā atpazīstamas klasiskās smaržas var minēt Cristina Dior.,Klasiskajās smaržās iesaista tādus aromātus kā sandalkoku, rozi vai jasmīnu. Šādus aromātus var lietot katrā dzīves gadījumā.

 

Smaržu pasaule spēj būt ļoti aizraujoša, jo piedāvā aromātu apvienojumus vienā smaržā tā, lai ķermenis un gars justos labi un būtu spēka pilns. Tāda iemesla dēļ, ka ziemā nākas vairāk slimot, tāpēc ārkārtīgi piemēroti būs dažādi aromāti, kas savā smaržas buķetē iekļauj augļu aromātus. Nav noslēpums, ka citrusaugļi satur daudz C vitamīnu, tāpēc to ļoti bieži lieto arī parfimērijas pasaulē, tam izdodas arī uzmundrināt smaržu velkātāju un labi noturas. Apelsīni, citroni, greipfrūti un laims ir ļoti sulīgi ne tikai garšas, bet arī smaržas ziņā, un tie parasti atgādina vasaru, kad ir silts un patīkams laiks. Tieši tāpēc, ir vēlams lietot šos citrusa aromātus, lai mazliet atgādinātu par patīkamo vasaras periodu.

Ienāc interneta veikalā un apskaties smaržu piedāvājumu!