Pārkrāsoju auto, sajūta perfekta.

lēta octaAuto īpašnieki vienmēr vēlas, lai viņu auto būtu labā tehniskā kārtībā un izskatītos pēc iespējas labāk. Par automašīnas apkopi īpašnieki domā nepārtraukti, jo tas ir svarīgi. Neviens nevēlas pārvietoties ar transportlīdzeklis, kurš ir sliktā tehniskā stāvoklī un izskatās neapkopts. Arī Armands par savu auto rūpējas un uzskata, ka tas ir nepieciešams, jo tikai ar sakoptu auto var ar prieku doties ikdienas gaitās. Armands stāsta, ka nesen ir pārkrāsojis savu auto un jūtas perfekti, jo vienmēr ir vēlējies ķiršu sarkanu auto. Lai arī auto pārkrāsošana neprasa daudz, tomēr sajūta ir kā tikko jaunas mašīnas iegūšana, atzīstas Armands.

Protams, uz ceļa var atgadīties dažādas ķibeles un ne vienmēr jābūt vainīgām pie tā. Armands sevi uzskata par drošu un pieredzējušu braucēju, kā nekā 11 gadus pārvietojas ar auto. Ja vari būt drošs par sevi, tad noteikti nekad nevar būt drošs par citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

OCTA polise ir obligāta ikvienam sauszemes transportlīdzeklim. OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. OCTA polise pasargā satiksmes negadījumā nokļuvušo auto un tās īpašnieku, kurš nav vainojams satiksmes negadījumā. Ar OCTA polisi vari būt drošs par savu transportlīdzekli uz ceļa, jo radušies zaudējumi nebūs pašam jāsedz un jau pavisam drīz varēs doties atpakaļ ikdienas darbos. Apdrošināšanas polise OCTA sedz transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja radītos zaudējumus satiksmes negadījuma brīdī trešajai personai.

Lai varētu savam auto iegādāties OCTA polisi var doties uz Gudriem.lv. Gudriem.lv ir apkopojis informāciju par dažādiem apdrošinātājiem Latvijā un piedāvā izmantot OCTA kalkulatora iespējas. OCTA kalkulatorā nepieciešams ievadīt informāciju par transportlīdzekļa reģistrācijas datiem un jau vienā mirklī tiks aprēķinātas OCTA polišu cenas apdrošinātājiem. Gudriem.lv ir izveidojis visu informāciju ļoti uzskatāmi, lai varētu ātri un vienkārši veikt salīdzinājumu un izvēlēties sev lētu un  piemērotu OCTA polisi. Gudriem.lv piedāvā OCTA polises iegādāties sadarbībā ar partneri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšana sabiedrībām Latvijā. Ar Gudriem.lv var ietaupīt laiku un visu nepieciešamo informāciju apskatīt vienā vietā. Der atcerēties ka iegādāties OCTA polisi 12 mēnešiem būs izdevīgāk nekā OCTA polisi piemēram 3 mēnešiem.

Gudriem.lv piedāvā ne tikai veikt ērtu salīdzinājumu starp OCTA polišu piedāvājumiem, bet arī izvēlēto OCTA polisi iegādāties. OCTA polises pirkumu var noformēt dažu minūšu laikā un pēc pirkuma veikšanas polise tiks nosūtīta uz e-pastu PDF faila formātā. OCTA polišu cenas ir tik pat atšķirīgas, cik apdrošināšanas sabiedrības. Ja nepieciešama lēta OCTA, tad Gudriem.lv būs īstā vieta, kur to iegādāties. Nepieciešams tikai izvēlēties sev piemērotāko un dažu minūšu laikā var doties ikdienas gaitās ar jauno OCTA polisi.

Tags: , ,