DAUDZVEIDĪGS IEKĀRTU UN PREČU PIEDĀVĀJUMS INTERNETA VEIKALĀ 220.LV

kvalitatīvi zāles plāvēji 220.lvDaudzveidīgs preču sortiments vienā online veikalā. Teiksi, ka tas nav iespējams!? Iepērcies 220.lv jau tagad un ietaupi laiku uz staigāšanu pa lielveikaliem un ieekonomē naudas līdzekļus. Plašs preču piedāvājums, pat sākot ar dārzniecībai nepieciešamiem rīkiem, tāpat arī ar sadzīves tehniku un skaistumkopšanas precēm.

Zaļākajos mēnešos samērā bieži aktuāls jautājums par piemājas zāliena pļaušanas darbiem. Tieši tādēļ 220.lv dod iespēju plašu zāles pļāvēju sortimentu no Hecht, Makita un pārējiem zīmoliem. Pērkot zālāja pļāvēju, būtiski ņemt vērā zāliena platība, reljefsun citi parametri. Benzīna pļāvēji, elektriskie zāles pļāvēji – teju vairāk nekā 60 atšķirīgi modeļi un veidi. Tikpat aktuāli, cik būtiski ir izvēlēties zālāja pļāvēju attiecīgi mauriņa teritorijai, arī pirms skrituļslidu iegādāšanās ir jāielāgo būtiskas nianses. Kā viens no tiem – skrituļslidas zābakam ļoti labi jāpieguļ augšstilbam un potītei, lai novērstu risku sastiept locītavu saites, izmežģīt kāju vai gūt citu savainojumu. Interneta veikala izvēlē skrituļslidas iesācējiem un jau profesionāļiem no tādām preču zīmēm kā Black Knight, Stiga, Toimsa u.c. Slaloma skrituļslidas ātrai braukšanai, Freeskate triku veikšanai, brīvā laika un fitnesa skrituļslidas. Tikai interneta veikalā 220.lv spēsi sameklēt sev piemērotāko, bez tam tik bagātīgā preču klāstā!

Mājai nepieciešama jauna veļasmašīna? Apmeklē interneta veikalu 220.lv, ieskaties piedāvājumā un izvēlies pēc parametriem vispiemērotāko veļasmašīnu. Preču sarakstā gan veļasmašīnas ar frontālo ielādi, gan ar TOP. 220.lv varēsi kārtīgi izpētīt un nopirkt datortehnikas preces. Jo sevišķi piedāvājuma sortimentā ir personālie datori darba vajadzībām un lietošanai ikdienā. Ja salīdzina ar portatīvajiem datoriem, stacionārie ir jaudīgāki, tiem var nomainīt komponentes un palielināt datora darbību. Jo īpaši stacionārais dators būtu ieteicams, ja darbojies ar ļoti ietilpīgām datorprogrammām. Kā piemēram, arhitektūras un inženierijas programmatūru, audio un video montāžu. Klāstā tādu preču zīmju kā Kopa, Orka, Atomik utt. personālie datori. Interneta veikals dod iespēju nopirkt pilnīgi visas nepieciešamās preces mājoklim, dārza darbiem, biroja ērtībām, atpūtai. Arī automašīnas preces! Vasaras un ziemas riepas no Hankook, Michelin, Kingstar, Yokohama un vēl vairāk nekā divdesmit riepu ražotājiem . Nevari izraudzīties sev atbilstošāko? Sazinies ar 220.lv konsultantiem – viņi tev sniegs atbalstu iegādāties labāko risinājumu!