Privātmāju apkures katli un citas alternatīvas

privātmāju apkures katliEsat piedzīvojuši, ka mājās ir tik auksts, ka jāvelk drēbes vairākās kārtās? Šo problēmu var atrisināt, iegādājoties apkures katlu. Nav tikai privātmāju apkures katli, bet arī priekš dzīvojamajām mājām, ofisiem un ražošanas telpu apsildei.

Siltums ir ne tikai vajadzība, bet arī komforts, bez kura neviens no mums nevar iztikt. Tā pielietojums var būt dažāds, sākot no telpu apsildīšanas, līdz pat grīdu apsildei. Ar apkures katliem Jūs varēsiet apsildīt dažāda veida un lieluma telpas. Pluss ir arī – iespēja izvēlēties sev piemērotāko dizainu, kas atbildīs izvēlētajai telpai.

Ir pieejami dažādu veidu apkures katli, lai katrs sev spētu piemeklēt vispiemērotāko risinājumu savām vajadzībām:

  • Malkas (malka, briketes vai ogles);
  • Granulu (kokskaidu granulas 6-8 mm);
  • Kombinētie (kokskaidu granulas 6-8 mm, malka, briketes vai ogles).

Šobrīd vislielākais patēriņš kurināmajam ir dabas gāze, to lieto apmēram 33% no Latvijas iedzīvotājiem un lietotāju daudzums ar katru brīdi pieaug, taču daudzi cilvēki joprojām dod priekšroku arī malkas apkurei.

Ja esat izvēlējušies malkas apkuri, jārēķinās ar to, ka bieži jādodas piemest malku, lai saglabātu siltumu telpās. Ziemas periodā šī malkas piemešana būs vēl biežāka.

Kad nepieciešams saņemt tik ļoti nepieciešamo siltumu, apkures katli iziet cauri veselam procesam, lai varētu Jums to sniegt. Siltums no apkures katla uz telpu nonāk ar šķidruma palīdzību, cirkulācijas rezultātā – uz radiatoriem.

Nevarat izlemt?

Commodus ir viena no firmām, kas var Jums piedāvāt augstas kvalitātes apkures katlus. Firma ik mirkli strādā, lai pilnveidotu esošos un izveidotu jaunas apsildes sistēmas, kas apmierinās visu cilvēku vēlmes. Commodus speciālisti palīdzēs arī atrast vēlmēm un iespējām piemērotāko sistēmu.

Siltuma avotu ieteicams uzstādīt tikai ar speciālista palīdzību, tas novērsīs iespējamos riskus un nevajadzīgās galvassāpes. Speciālists spēs Jums izstāstīt kā pareizi rīkoties ar izvēlēto apsildes sistēmu un kā to kopt.

Tags: