Prof. Jāņa Ķīša dermatoloģijas klīnika Rīgā

Profesora Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika Rīgā darbojas jau no 2006. gada. Tās dibinātājs ir Latvijā plaši pazīstamais un atzītais ādas slimību profesors Jānis Ķīsis. Klīnikas mērķis ir palīdzēt pacientiem ādas un seksuāli transmisīvo slimību (STS) ārstēšanā, kas iespējama pateicoties modernai medicīnas aparatūrai un kvalificētu speciālistu komandai.  

Papildus ādas un STS slimībām, klīnika specializējas arī citu pakalpojumu profilaksē. Klīnikas pakalpojumu klāstā ietilpst dažāda veida konsultācijas un izmeklējumi (tostarp STS izmeklējumi), estētiskā dermatoloģija, ārstnieciskais pedikīrs, mūzikas terapija, fizioterapija, medicīniskā kosmetoloģija, krioterapija un ķirurģijas pakalpojumi.

Dermatoloģijas klīnikas sadarbības partneri dermatoloģijā ir Starptautiskā dermatoloģijas biedrība, Amerikas Dermatoloģijas Akadēmija, Eiropas dermatoloģijas un Veneroloģijas akadēmija un citas nozīmīgas iestādes. Tieši plašās zināšanas un lielā darba pieredze ir pamatā klīnikas speciālistu kvalitatīvajam darbam. Speciālisti spēj noteikt pareizo diagnozi un papildus ārstēšanas plānam arī sniegt vērtīgus ieteikumus vēlamo rezultātu sasniegšanai, uzlabojot cilvēku dzīves uz labo pusi.

Savu esošo un topošo pacientu izglītošanai dermatoloģijas klīnika savā mājas lapā www.dermatologs.com piedāvā ādas un venērisko slimību datu bāzi. Tā ir iespēja ikvienam izglītoties un uzzināt vairāk par dažādu slimību simptomiem, uzzināt, kas ir šo slimību ierosinātāji un kā notiek to ārstēšana. Tikai izprotot pašu slimību iespējams efektīvāk tikt ar to galā. Daudz noderīgas informācijas var atrast arī mājas lapā esošā bloga sadaļā.

Prof. Jāņa Ķīša dermatoloģijas klīnika piedāvā standarta un estētiskās dermatoloģijas pakalpojumus Rīgā un citās Latvijas pilsētās, Jānim Ķīsim dodoties izbraukumos arī pa Latviju. Tā ir iespēja ikvienam pieteikties vizītei un saņemt profesionālu konsultāciju ne tikai Rīgā, bet arī kādā no sekojošām pilsētām: Rēzeknē, Daugavpilī, Liepājā, Dobelē, Talsos, Ventspilī, Aizkrauklē, Madonā un Cēsīs. Ar izbraukumu datumiem iespējams iepazīties klīnikas mājas lapā.

Klīnika atrodas Firsa Sadovņikova ielā 20 (413.kab., 4.st.) un tajā no Rīgas centra var ērti nokļūt ar 15.trolejbusu vai 204., 216. mikroautobusu (pietura „Katoļu iela”). Klientu apkalpošanas tālrunis + 371 28699111, e-pasts info@dermatologs.com.

Nav šaubu, ka dermatoloģiskas problēmas var radīt lielu iekšējo diskomfortu, jo mūsu āda ir lielākais un citu acīm redzamākais orgāns. Neviena ādas problēma nevar būt maznozīmīga, ja tā traucē pilnvērtīgi dzīvot un negatīvi ietekmē cilvēka pašapziņu un veselību. Piesakies konsultācijai pie dermatoloģijas klīnikas speciālistiem un sper soli pretī savas problēmas risināšanai jau tagad, jo neviens cits to Tavā vietā nevar izdarīt.