Profesionāls permanentais grims – atslēga izteiksmīgām acīm, uzacīm un lūpām

profesionals-permanentais-grims

Ikviena sievietei ir piedzīvojusi dienas, kad no rītiem sanāk aizgulēties vai jāsteidzas ikdienas darbos ātrāk nekā plānots, bet visu vēl vairāk paildzina kosmētikas uzklāšana. Tādos dzīves brīžos prātā nāk doma, cik labi tomēr būtu, ja par tādām lietām nebūtu jāuztraucas katru dienu. Ja arī Tu aizvien biežāk domā par veidiem, kā no rītiem izskatīties maksimāli labi, ieguldot minimālas pūles un laiku, permanentais grims varētu būt atbilde.

Dekoratīvās kosmētiskas mikropigmentācija ir strauji augoša daļa no mūsdienu skaistuma industrijas. Tas ir kosmētiskais tetovējums, kas tiek ietetovēts ādas virsējā slānī uz vairākiem gadiem. Permanentais grims neizmazgājas un neizbalē, atvieglojot ikdienas skaistuma procedūras ikvienai sievietei.

Kāda veida procedūras iespējams veikt?

Parasti permanentā grima procedūras tiek veiktas:

  • Acīm – uztetovējot smalku līniju starp skropstām, vari aizmirst par acu zīmuli un sveicināt izteiksmīgu skatienu ar biezāku skropstu efektu.
  • Uzacīm – ja Tev ir plānas vai neizteiksmīgas uzacis, kosmētiskais tetovējums var palīdzēt radīt izteiksmīgāku formu un krāsu.
  • Lūpām – lūpu tetovējums piedod tām pigmentu un uzlabo lūpu formu, pateicoties ietetovētai kontūrai. Ar pareizu piemērotas krāsas tetovējumu lūpu rētas izzūd, turklāt Tu vari aizmirst par lūpu krāsu uz vairākiem gadiem.

Procedūras nereti izmanto arī rētu kamuflāžai, matiņu imitācija, pigmentācijas maskēšanai. Profesionāls permanentais grims ir īpaši vērtīgs ne tikai tām sievietēm, kas grib aizmirst par grima uzklāšanu, bet arī ikvienai, kas ikdienā nelieto vai alerģijas dēļ nevar lietot dekoratīvo kosmētiku.

Kā tiek veikts permanentais grims

Pirms permanentā grima iegūšanas uz tavas ādas tiks veikts tests, lai noskaidrotu vai tev nav alerģiskas reakcijas pret pigmentu, kas tiks izmantots. Pēc tam tu varēsi izvēlēties krāsu, pamatojoties uz grima mākslinieka konsultācijām un ieteikumiem. Atkarībā no zonas, uz kuras tiks uzklāts grims, mākslinieks izveidos skices laukumu tetovējumam un tad uz ādas uzklās spēcīgu anestezējošu gēlu.

Process ir līdzīgs tam, kādā veidā tiek iegūti tetovējumi. Permanentais grims tiek uzklāts, izmantojot dobu vibrācijas adatu, ievadot pigmentu virsējā ādas slānī. Procedūras laikā var sajust nelielu dedzinošu sajūtu.

Pēc mikropigmentācijas parasti paiet aptuveni trīs nedēļas līdz pigments pabalē un iegūst pastāvīgo toni. Sākumā krāsa, iespējams, var izskatīties tumša un spīdīga, apkārtējie audi var būt nedaudz uztūkuši un sarkanā krāsā. Lai novērstu tūsku ieteicams lietot aukstas kompreses vai antibiotisku ziedi, lai novērstu infekciju. Stingri jāizvairās no tiešiem saules stariem un jāizmanto saules aizsarglīdzekļi, kas bloķē ultravioleto gaismu vismaz uz vairākām nedēļām, lai neradītu pigmentā krāsas izmaiņas.

Un vienmēr jāatceras, ka atslēga labam permanentajam grimam ir sterili darba apstākļi, profesionālas metodes un licencēts meistars.

Tags: