Pusdienās labs suši – kāpēc gan ne?

Ikdienas rutīna mūs pieradina arī savās maltītēs izvēlēties vienu un to pašu ēdienu. Lielveikalā roka pati jau stiepjas pēc ierastajiem produktiem, bet kafejnīcā un restorānā dažreiz pat neaplūkojam piedāvājumu un izvēlamies to, ko jau esam pārbaudījuši un atzinuši par labu esam. Kāpēc gan šādus ikdienas ieradumus ik pa laikam nenomainīt un neļauties patīkamām pārmaiņām? sušiMēs mājās nolēmām, ka vismaz vienu maltīti nedēļā izvēlamies tādu, ko parasti ikdienā neēdam. Darām to jau vairākus mēnešus, šajā laikā esam nogaršojuši un pagatavojuši tiešām pārsteidzošas lietas, kas parasti nav atrodamas mūsu pusdienu šķīvjos. Gardākais, kas palicis atmiņā ir cepelīni, ko gatavojām visa ģimene kopā, un mājās gatavoti un tiešām garšīgi hamburgeri, bet pēdējā patīkamākā pārmaiņa ēdienkartē bija suši. Tos devāmies ēst uz restorānu, jo toreiz nebija laika iepirkties un veltīt laiku gatavošanai. Ņemot arī vērā, ka suši gatavošana ir tiešām smalks darbs. Kāpēc gan arī jums nepamēģināt ierastās pusdienu kotletes vietā nogaršot īstu Āzijas ēdienu – suši?

Dodies uz restorānu

Viens no veidiem, kā nobaudīt pusdienās labu suši, ir doties uz restorānu. Rīgā to ir tiešām daudz un noteikti varēsiet atrast kādu tuvāk savai mājai vai darba vietai. Tikai noteikti izvēlieties labu restorānu, kurā pasniedz svaigi gatavotu suši no kvalitatīvām sastāvdaļām. Ja nepārzināt piedāvājumu, internets var sniegt daudz noderīgas informācijas. Restorānā varēsiet nesteidzīgi nogaršot dažāda veida suši un ēst tos atbilstošā atmosfērā. Šāda maltīte noteikti paliks atmiņā kā patīkama pārmaiņa ikdienas rutīnā.

Pasūti uz mājām vai darba vietu

restorāns sušiBet, ja restorāna atmosfēra jūs nemaz nevilina, var izmantot ļoti ērtu alternatīvu – ēdiena piegādi uz mājām vai arī uz darba vietu. Mūsdienās šis pakalpojums ir ļoti izplatīts, jo cilvēkiem ir arvien mazāk brīvā laika, ko veltīt gatavošanai un restorānu apmeklēšanai. Ēdiena piegāde palīdz ietaupīt daudz laika – jūs varat paēst tajā vietā, kur atrodaties, nav jātērē laiks ceļā. Vēl tas ir noderīgi gadījumos, ja jūs vai kāds mājinieks ir apslimis un nav spēka un vēlēšanās gatavot. Un šādā veidā sagatavoties draugu un ciemiņu uzņemšanai var bez liekām pūlēm un daudzām stundām virtuvē. Ja nezini nevienu labu suši piegādes servisu, tad pasūti šeit un jau pavisam drīz saņem svaigu un neiedomājami garšīgu suši.

Pagatavo pats

Ja tev ir laiks un prasmes, vienmēr vari pagatavot pusdienām vai citai maltītei suši pats ar savām rokām. Vajag tikai iegādāties visas sastāvdaļas un veltīt nedaudz sava laika, lai uzburtu šo Āzijas virtuves kulināro brīnumu. Suši būs patīkama un pat eksotiska pārmaiņa ierastajā ēdienkartē, jo dzīve ir jābauda un jāļaujas piedzīvojumiem arī kulinārajā pasaulē.

 

Tags: , , ,