Raro.lv piedāvātie oriģināldarbi.

auskari raro.lv sudraba, zelta auskari, juvelierizstrādājumiKatram rotkalim ir svarīgi, lai viņa radītās rotas patiktu ne tikai viņam pašam, bet arī klientiem un pasūtītājiem. Ir veikali, kas piedāvā viena veida rotu vairākos eksemplāros un klientu tiem netrūkst, jo cilvēki ir apmierināti ar kvalitāti un piedāvājumu, un ir veikali, kas piedāvā rotaslietu oriģināldarbus, kas nozīmē, ka konkrētā rota ir tikai viena šāda visā pasaulē. Raro.lv pieder pie tiem, kas izgatavo rotas kā oriģināldarbus un labprāt arī izpilda individuālus pasūtījumus, kas dažkārt palīdz tapts citiem rotaslietu komplektiem vai atsevišķām rotām.

Kas ietilpst piedāvājumā?

Raro.lv oriģināldarbu piedāvājumā atradīsiet visa veida rotas, sākot ar auskariem un gredzeniem un beidzot piespraudēm un komplektiem. Ņemot vērā to, ka saskaņotība ir ārkārtīgi svarīga, ja runa ir par rotām un apģērbu, tad rotu komplekti noteikti ir labs risinājums tam, kā pie skaistas kleitas nejauši neuzvilkt neatbilstošu gredzenu un auskarus. Rotas tiek izgatavotas tikai vienā eksemplārā, tādēļ nav jābaidās, ka kādā saviesīgā pasākumā nāksies sastapties ar dāmu, kura uzvilkusi tāda paša veida rotas kā Jūs. Zināms, ka šajā jautājumā sievietes ir jūtīgākas par vīriešiem, jo vīrieši, kas uzvilkuši vienu un to pašu kreklu, var kļūt par labākajiem draugiem, taču sievietes vienādās kleitās vai rotaslietās – par vislielākajām ienaidniecēm.

Pasūtījumi.

Raro.lv galvenā rotu māksliniece Ranta Roga, ar prieku pieņems jebkuru individuālu pasūtījumu, jo ideju lidojums kopā ar klientu var novest pie satriecošiem panākumiem un rosināt iedvesmu aizvien jauniem darbiem. Auskari ( http://raro.lv/26-auskari ), gredzeni, kuloni, rokassprādzes, kaklarotas, piespraudes un rotu komplekti – vis tiek izgatavots vienā eksemplārā un tādēļ šīs rotas ir tik īpašas. Katra rotaslieta kļūst īpaši mīļa un lolota, ja tā tiek izgatavota speciāli tikai konkrētajam klientam. Katrs klients savā īpašajā rotā vēlas atainot to, kas viņam svarīgs un īpašs, tāpēc rotu meistare labprāt palīdzēs to izdarīt ar lielu rūpību un ieguldīto darbu, lai rota sanāktu izdevusies, kvalitatīva un kalpotu ilgu mūžu tās jaunajam īpašniekam un nēsātājam.