Sadzīves iekārtas virtuvei un vannasistabai

sadzīves tehnika 1a.lvPersonīgā mājokļa ērtībām nepieciešamas dažādas iekārtas. Online veikals nodrošina iespēju aplūkot nepieciešamo sadzīves tehniku vienuviet.

 • virtuves mazās iekārtas – vafeļu pannas, tosteri, gaļas maļamās mašīnas u.tml.;
 • ledusskapji, elektriskās un gāzes plītis, tvaika nosūcēji, veļasmašīnas;
 • preču klāstā iebūvējamie ledusskapji, cepeškrāsnis, trauku mašīnas u.c. lielā virtuves sadzīves tehnika.

Tehnika birojam

Nodrošini kvalitatīvu biroja darbību ar daudzfunkcionāla printera izvēli, skeneriem, arīdzan dažādām kancelejas precēm birojam.

 • dažāda veida printeri ;
 • elektroniskas iekārtas ikdienas darba atvieglošanai;
 • un dažādas ikdienā nepieciešamās kancelejas preces. Canon, HP u.c. printeru kārtridži, dažāda tipa CD un DVD matricas u.c. kancelejas preces.

Digitālo mediju aģentūrām lieti noder grafiskās planšetes – tajās samērā ērti attēlot dizaina skicējumus, logo un citus grafiskās skices. Par zemākām cenām ofisa tehnikas sortimentā arī prezentāciju telpām aktuālie projektori no kvalitatīviem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

ELEKTRONISKAS IEKĀRTAS

Mobilie telefoni

Ja jāizvēlas sev piemērotāko mobilo telefonu, ņem vērā mobilā telefona funkcijas un parametrus:

 • atmiņas kapacitāte un iebūvētās fotokameras kvalitāte;
 • darbības ātrums atkarībā no procesoru skaita un iebūvētā operētājsistēma ;
 • savienojamība u.c.

Interneta veikalā var iegādāties tādu kvalitatīvu ražotāju kā Blackberry, HTC, Sony u.c. pasaulē atzītu mobilo telefonu ražotāju iekārtas.

Ja izvēlies pirkt preci internetā, tu ērti vari apskatīt izvēlētās preces pēc to tehniskajiem parametriem un obligātajiem nosacījumiem.

Datori un aksesuāri

Interneta veikalā lielā sortimentā datortehnika – datori, datoru aksesuāru u.c. preces -  gan personīgajām, gan arī darbavietas vajadzībām.. Iepērkoties interneta veikalā, ir ērti sakombinēt vajadzīgās iekārtas vienuviet: monitori, klaviatūras, datori, datoru skaļruņu u.c. preces.

Pērc televizoru internetā

Plānojot nomainīt iepriekšējo televizoru pret jaunu, izmanto interneta veikala sniegtās priekšrocības. Tur uzskatāmi var apskatīt atlasīto preču tehnisko specifikāciju un nopirkt savām vajadzībām atbilstošāko.

Pirms nopirkt televizoru, vienmēr nozīmīgi aplūkot svarīgākos rādītājus. Kā pirmais būtiskais ir ekrāna lielums, ko mēra collās pa ekrāna diagonāli . Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, televizora izmēram vajadzētu būt 3 reizes mazākam par distanci, no kura ir ieplānots to skatīties. Otrs faktors paredz ekrāna attēla kontrastu, asumu un kvalitāti – ekrāna izšķirtspēja. Izplatītākie izšķirtspējas veidi ir High Definition un Full HD..Inovatīvākie televizori no LG, Samsung u.c. elektronisko iekārtu ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē aizraujošus un baudāmus efektus. Turklāt arī jaunākā inovācija televizoru klāstā ir interneta opcija, kas to padara ne tikai par televīzijas raidījumu un programmu skatīšanās ierīci, bet arī par multimediju izklaides kompleksu ar iespēju lasīt iecienītākos ziņu portālus, komunicēt sociālajos tīklos un izmantot vēl citas Smart TV lietotnes.

Šā brīža populārākie un vairāk pirktākie televizori ir inovatīvās tehnoloģijas LED televizori. Tie nodrošina efektīvu enerģijas taupīšanu, lielisku attēla kvalitāti un spilgtu krāsu attēlošanu. Alternatīvs veids ir Plazma televizors, kas piemērots telpās ar blāvu apgaismojumu, piemēram, mājas kinozālei vai brīvdienu filmu seansiem.

VISS SPORTAM UN SPORTA ZĀLEI

Iepērkoties interneta veikalā, ieraudzīsi lielā piedāvājumā sporta preces dzīvesveidam.

 • Dažādi sporta preču piederumi kā multifunkcionāli pulksteņi (ūdens izturīgi, ar hronometru, kaloriju patēriņa rādītāju, sirdssitienu biežuma fiksēšana u.c. funkcijas), sporta somas ērtai inventāra pārnēsāšanai;
 • Mājas un profesionālie trenažieri privātajam fitnesa kompleksam no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Vingrinājumu soli, skrejceliņi, eliptiskie trenažieri u.c.;
 • Sporta preces aktīvam dzīvesveidam un iecienītākajam sporta veidam. Lielā sortimentā Adidas, Wilson un citu zīmolu futbola, volejbola, amerikāņu futbola bumbas, badmintona komplekti, nūjas florbolam u.c. sporta veidu preces.