Sagatavojies CSDD eksāmenam

csdd eksāmensLai varētu vadīt automašīnu un būt pilntiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks, vajadzīga vadītāja apliecība. Potenciālos profesionāli sagatavo pasniedzēji un braukšanas instruktori. Autoskolās var apgūt kā A, B un C, kā arī D un 95.koda braukšanas kursus.
B kategorijas autoskolas audzēkņi kursos apgūst teoriju un transportlīdzekļu braukšanas prasmes ar transporta līdzekļiem, kuru pilna masa ir 3500 kg un noteiktais vietu daudzums ir 8, neieskaitot vadītāja vietu. No sākuma būs pirmās palīdzības sniegšanas apmācības, iemācīti ceļa satiksmes noteikumi un noteikumi.
Līdztekus ceļu satiksmes noteikumu apguvei kursants var ieplānot auto vadīšanas apmācību pie Teorijas apmācību laikā var sākt braukšanas nodarbības, taču pirms tam vajadzīga personas medicīniskā izziņa baltās tiesību nokārtošanai..
AUTOSKOLAS95. KODS SERTIFICĒTIEM VADĪTĀJIEM
Pilnīgi visiem šoferiem, kuri veic pārvadājumus Eiropas Savienībā reģistrētā uzņēmumā, obligāta profesionālā kategorija.
Veiksmīgi īstenojot autoskolas pārbaudījumus, Pēc tam, kad autoskolā ir nolikti visi eksāmeni un iemācītas pienācīgas braukšanas prasmes, “mācībnieks” var doties iet uz CSDD pārbaudījumu teorijā un braukšanā.
teorijas eksāmens ceļu satiksmes noteikumos. Pārbaudījums jānokārto ne vairāk kā pusstundas laikā, pieļaujot ne vairāk par 3 nepareizām atbildēm.
Otrajā posmā ir teorētiskais pārbaudījums profesionālajos jautājumos. Ja kursants neiegūs vairāk par 5 kļūdām, tad pārbaudījums ir ieskaitīts. Trešais 95. koda CSDD eksāmena posms ir 90 minūšu ilgs praktiskais eksāmens  figūru laukumā un kustībā pa ielām.
BRAUKŠANAS UN TEORĒTISKAIS PĀRBAUDĪJUMS CSDD
Pēc sekmīgi izpildītajiem autoskolas eksāmeniem, pilngadīgie autoskolas kursanti, var iet pieteikties valsts pārbaudījumus. Pirmajā fināla eksāmenu daļā ir pārbaudījums ceļu satiksmes noteikumos, kurā pārbaudīs kursanta kompetenci CSN. Nākamajā posmā ir braukšanas eksāmens figūru laukumā un ceļu satiksmē.
Kad eksāmens ir nolikt, kursants var iet nokārtot autovadītāja apliecību.