Sapos pagalmu ar Bakker!

bakker-holland.lv koki un krūmi akcijaPavasara mēneši ir esošā gada dārzkopības laika sākums, tālab bez šaubām ļoti būtiski laicīgi pasūtīt vajadzīgos dārza piederumus un materiālus. Sameklējiet nepieciešamo mājaslapā Bakker-Holland.lv! klientiem piedāvā bagātīgu sēklu, dzīvžogu, krūmu, augļu, daudzgadīgu augu un rožu stādus par izdevīgām un ērtiem piegādes nosacījumiem.

Kā viens no Bakker piedāvājumā esošiem produktiem ir puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Sīpolpuķes no Bakker ir ar 100% garantiju. Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai turpat dārzā, turklāt to pilnplaukumā sajūtīsiet fantastisku puķu buķetes smaržu un labu gaisotni. Tibetas pundurorhidejas, īrisi, dālijas, austrumu lilijas, anemones un citas sīpolpuķu šķirnes var atrast Bakker katalogā.

 Bakker katalogā bagātīgā klāstā rožu stādi – miniatūras rozes, klājeniskās rozes un vēl citas -, tās ir atbilstoša kā mazākā, tā arī lielākā mājas dārzā. Mūra sienas apzaļumošanai var izlīdzēties ar vīteņrožu stādiem. Bet no dzīvžogu rozēm var radīt izteiksmīgu un necaurejamu dzīvžogu. Visiem Bakker-Holland.lv rožu stādiem ir piecu gadu garantija, kas apliecina stādu augsto kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Interneta veikala dārzkopības katalogā atrodams arī daudzveidīgais augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas sortiments no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker. Lai jūsu piemājas dārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pērciet meža zemeņu sēklas, zemenes varat audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Tās ļoti labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem. Meža zemeņu ražas laiks – jūlijs līdz oktobris. Turpat varat izraudzīties eksotisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Vairāk nekā divi simti dažādas puķu, augļu un dārzeņu sēklas!

Ieskatieties Bakker-Holland.lv un atrodiet savu ieceri par burvīgu piemājas dārzu. Ar Bakker starpniecību jums ir iespēja pasūtīt dekorus dārzam, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku u.c. Novērtējiet Bakker klāstu un iegādājieties jau tagad!