SIA “TVORA” – AUGSTĀKĀS KLASES IEŽOGOJUMA RISINĀJUMI

individuāla pasūtijuma sētas tvora.lvUzņēmums “Tvora” piedāvā iespēju iegādāties augstvērtīgus žogus un to risinājumus, ko pielāgo katras teritorijas vai pagalma un pircēja īpašuma prasībām. Plašajā piedāvājumā atradīsiet klasiskus un mūsdienīgus žogus, kas Jūsu teritoriju noslēps no apkārtējiem un liks justies pasargātiem!

Viens no pazīstamākajiem žogu risinājumiem ir metāla žogi. Metāla žogi visbiežāk tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda, tāpat kā vārtu sistēmas. Universāli metāla žogi ļoti labi veiks privātās teritorijas norobežošanas un aizsargfunkciju. Tie ir plaši pielietojami, jo perfekti iederas vairumā arhitektūras objektu – privātmājām, ofisiem, muzejiem u.c. Jebkuri uzņēmuma izgatavotie metāla žogi, kā arī to sistēmas ir augstas kvalitātes. SIA “Tvora” preču sortimentā ir metāla žogi, izgatavoti no 20x20mm, 25x25mm, 60x40mm vai 80x20mm profiliem.

Jāpatur prātā, ka par ļoti svarīgu elementu žogu sistēmās kalpo žogu stabi. Metāla žoga stabi ir visplašāk izmantotie no stabu veidiem, jo tie ir diezgan izturīgi, tos ir viegli uzstādīt, kā arī pavisam ērti var saskaņot nepieciešamo izmēru un krāsu. SIA “Tvora” piedāvā gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, kā arī ovālus žogu stabus atšķirīgos izmēros. Žogu stabi var būt gan ar cinkotu pārklājumu, gan arī īpašu GALFAN, kura sastāvā ir 95% cinks un 5% alumīnijs. GALFAN – tas ir pārklājums pret koroziju, kas kalpo 3 reizes ilgāk kā parasts karstais cinkojums.

Ērtai un praktiskai piebrauktuvei vai ēkas ieejai visvairāk iederēsies SIA “Tvora” ražotie teritoriju vārti – gan divviru, gan bīdāmie, gan automātiskie. Vārtu montāžā uzņēmums piedāvā itāļu automātiku no CAME un BFT, kas sevi pierādījusi kā ilgtspējīga un ērta automātika un kas plaši pazīstama profesionāļu starpā. SIA “Tvora” speciālisti arī informēs par Jums izdevīgāko un piemērotāko vārtu variantu – piem., lielās mājsaimniecībās piemērotākie ir automātiskie vārti. Kā to pamatot? Automātisko vārtu sistēma ir komfortabla autovadītājiem, jo vārtus var atvērt ar elektroslēdzeni, neizkāpjot no auto.

SIA “Tvora” piedāvā pārdomātus risinājumus un darbojas ikviena klienta interesēs. Iepazīsties ar piedāvātajiem pakalpojumiem, dodoties uz www.tvora.lv vai rakstot uz info@tvora.lv.