SiaMinTraktex piedāvātā Bobcat noma

bobcat nomaEkskavators nav vienīgais veids kā izrakt bedri vai tranšeju vietās un apmēros, kur nevienam nav vēlmes to darīt ar lāpstu.Laiks, kad visu raka ar lāpstu, jau sen ir aiz kalniem, tādēļ šādos gadījumos lieti noder Bobcat noma. Tas ir neliela izmēra ekskavators, kas ir gana jaudīgs, lai spētu rakt gan bedres, gan tranšejas tur, kur liela izmēra tehnikai nav vietas un pēc tādas nav radusies īpaša vajadzība. Bobcat noma ir iespējama atšķirīgās komplektācijās, kas būtiski  palielinās padarītu darbu apjomu un iespējas. Mini ekskavatori ir ērti arī lielos būvlaukumos, vai tamlīdzīgās vietās, kur tie lieliski var strādāt komplektā ar ekskavatoriem un citu būvniecības tehniku.

Ko tas spēj paveikt?

Par cik, šo mazo ekskavatoru ir iespējams komplektēt pēc dažādākajām vajadzībām un klientu vēlmēm, var droši tikt, ka šī ierīce ir ļoti universāla, kas ir ļotipozitīvi, jo šādās vietās allaž valda haoss un saprast kas, ko, kur un kā ir ļoti grūti. Ar šiem mini traktoeim ir iespējams ne tikai rakt, bet arī:

  • tīrīt grāvjus un aizaugušas pļavas;
  • frēzēt celmus, kokus un krūmus;
  • iespēja arī tīrīt stigas;
  • hidrauliskā šķēre ļauj sagriezt celmus;
  • lielie riteņi neļaus iegrimt smiltīs un citās ne pārāk ērtās vietās.

Ņemot vērā to, ka Bobcat kausi ir pieejami dažādos izmēros, netiek pieļauts, ka kaut kas varētu būt izrakts par lielu, seklu, dziļu vai mazu.

Kas iznomā Bobcat mini ekskavatorus?

Kad rodas vajadzība veikt rakšanas darbus, tad rodas jautājums par to, kā šo procesu padarīt vieglāku. SiaMinTrakTex ir uzņēmums, kas jau no 2007. gada un piedāvā savus pakalpojumus, kas ietver ne tikai Bobcat nomu, bet arī dažādas citas pakalpojumus:  iekrāvēju nomu, rakšanas darbus, apkārtnes labiekārtošanas darbus, bruģēšanu un apzaļumošanu un tamlīdzīgus darbus.

Ir pienākuši gada aukstākie mēneši, visus rakšanas darbus vajadzētu paveikt pēc iespējas ātrāk, un šī ir iespēja to izdarīt ātri un lēti!