Sirsnīgas dāvanas raisīs Ziemassvētku emocijas

220.lv dāvana sievieteiPošanās Ziemassvētku svinībām ir laikietilpīgs darbs, jo īpaši, ja ģimenē ir jaunākas ģimenes atvases. Rotājumi un egles sagādāšana ir sīkums salīdzinājumā ar dāvanu meklēšanas procesu. Tā bieži aizņem teju visu brīvo laiku. Lai dāvanu pirkšana būtu ātra un ērta, izmanto interneta veikala piedāvātās radošās idejas dāvanām Ziemassvētkos.

Ziemassvētku brīnumi mazajiem

Plānojot dāvanas pirkšanu mazākajiem, vienmēr lietderīgas ir attīstošās spēļmantiņas. Kā piemēram, modelēšanas plastilīns, mācību burtu un skaitīšanas apgūšanas virsmas, kvalitatīvi zīmēšanas piederumi utt., kas būs lietderīgs līdzeklis bērnam attīstoties.

Atsaucot atmiņā bērnību, vecāki ar smaidu atceras nobraucienus ar ragavām no pagalma vai parka kalniņiem. Mūsdienās ragavas veikalos ir atrodamas daudzveidīgā piedāvājuma klāstā, sākot no vienkāršiem šļūcamajiem paliktņiem un beidzot ar sporta dizaina ragavām ar ar stūri un bremzēm. Vēl populāras ir klasiskās koka tipa ragavas . Tagad ir iespēja iegādāties dažāda veida ragavas:

  • paliktņi Ābolītis dažādās krāsās;
  • sporta stila ragavas ar stūri un bremzēm;
  • augstvērtīgas plastmasas ragavas un koka ragavas.

Bērniem dāvanu sarakstos allaž dominē dažādas spēļmantas, tādēļ noderīgi ir vadīties pēc jau izveidotā plāna. Konstruktori, spēļu automašīnas ar garāžu, dinozauri u.c. spēļmantas zēniem. Savukārt meitenēm var uzdāvināt meitenīgas mantas: komplekts pašdarinātu rotu radīšanai, miniatūri spēļu mūzikas instrumenti, lelles un leļļu aksesuāri un mazā sadzīves tehnika kārumu gatavošanai (vafeļu, kēksiņu un popkūku panna) u.c..

Negaidīti Ziemassvētku pārsteigumi skolas vecuma bērniem

Ja maziem bērniem dāvanu saraksta topā ir rotaļlietas, tad pusaudžiem arvien būtiskākas paliek mobilās ierīces. Izdevies ziemas saulgriežu brīnums skolēnam būs viedtelefons vai kabatas lieluma planšetdators, kurā var spēlēt iecienītākās spēļu aplikācijas. Zinātniskai izpētei un mākslai skolēnam var uzdāvināt Gudro plastilīnu – maina krāsu, tumsā spīd, atsperīgs, trausls u.c. Arīdzan radošām meitenēm patīk komplekti pašdarinātu rotu veidošanai, kurā ir dažādas krāsainas pērlītes un citas sastāvdaļas rokassprādžu izveidošanai. Nopietna dāvana pusaudzim, kas svētkos allaž veic fotogrāfa lomu, ir digitālā fotokamera. Dažādas erudīcijas spēles (Mondo, Alias u.c.) var būt ne tikai uzjautrinoša izklaide, bet arī labs brīvā laika pavadīšanas veids visai ģimenei.

  • Dāvanas pusaudžiem brīvā laika pavadīšanai. Šajā dāvanu grupā var iekļaut tādas interesantas dāvanas kā datorspēles, zinātniskās un attīstošās spēles, iemīļotā sporta veida aprīkojumu u.c.;
  • Dažādas elektroniskās ierīces kā datori skolai, skārienjūtīgie telefoni, planšetdatori izlaidei;
  • Dāvanas atpūtai un priekam daudzveidīgā sortimentā. Sākot ar maziem niekiem kā ragavas, Gudrais plastilīns un beidzot ar mini fotbola galdu un citām .

Noderīgas idejas dāvanām Ziemassvētkos var meklēt interneta veikala piedāvātajā populārāko dāvanu sarakstā – gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem.