Sixt ilgtermiņa pakalpojumi uzņēmumiem.

 

sixt-rent-a-car1 2

Piekritīsiet, ka biznesa izveidošana un nostabilizēšana līdz labu peļņu nesošam līmeni, ir liels izaicinājums. Pirmajā gadā vai pat ilgāk jābūt pieticīgiem izdevumos un prasmīgi jāsaimnieko ar ierobežotajiem līdzekļiem. Greznība noteikti nav tas, ko vajadzētu piekopt, tikko sākot uzņēmējdarbību. Tomēr ir lietas, bez kurām uzņēmums nekādi nevar iztikt. Automašīnas noteikti ir pieskaitāmas pie obligātā tehniskā nodrošinājuma. Visbiežāk jaunie uzņēmēji nevar atļauties iegādāties jaunas automašīnas. Tad nu tiek meklēti dažādi ekonomiski izdevīgi risinājumi.Viens no tādiem ir Sixt nomas piedāvājums korporatīvajiem klientiem.

Ilgtermiņa auto noma

Varbūt ne visiem uzreiz ir skaidrs,
pēc kādiem principiem darbojas ilgtermiņa auto noma. Tas ir izdevīgs pakalpojums uzņēmumiem, kas ļauj no Sixt iznomāt visu savam biznesam nepieciešamo autoparku. Varbūt uzņēmumam nepieciešamas piecas automašīnas, varbūt divpadsmit. Būtu grūti tās visas uzreiz iegādāties savā īpašumā. Sixt piedāvā aprīkot vajadzīgās klases un markas automašīnas pēc uzņēmumam nepieciešamās specifikas. Pēc tam tiek noslēgts ilgtermiņa nomas līgums un automašīnas nodotas jūsu uzņēmuma lietošanā uz līgumā noteikto laika posmu un auto nobraukumu.Visā līguma laikā auto nomas maksa ir vienāda, līdz ar to var droši plānot savas finanses, zinot, ka nav gaidāma pēkšņa auto nomas izmaksu palielināšanās.

Nomas auto apkalpošanas serviss

Auto iznomātājs arī var izvēlēties pakalpojumu paketi, kuru pieslēgt savam iznomātajam autoparkam. To iesaka veikt, vadoties pēc uzņēmuma specifikas un automašīnu lietošanas īpatnībām. Piedāvāto atbalsta pakalpojumu klāsts ir gana plašs. Sākot ar remontdarbiem, riepu servisu, apdrošināšanu, diennakts tehnisko palīdzību uz autoceļiem, auto apkopi, līdz tādiem specifiskākiem pakalpojumiem kā sodu administrēšana, GPS monitorings, degvielas kartes, autovadītāju datu kontrole, nodokļi un tehniskās apskates. Sixt darbinieki būs izveidojuši automātisku atgādinājumu sistēmu, kas laicīgi ziņos, kurai automašīnai tuvojas tehniskās apskates datums, riepu nomaiņa vai standarta apkope.

Plašs sadarbības tīkls

Sixt Leasing jau ir parūpējies par plašu atbalsta tīklu visā Latvijā un arī Baltijā. Uzņēmums pats sadarbojas ar partneriem, kas sniedz nepieciešamos pakalpojumus. Iznomātajām automašīnām jau tiek nodrošinātas degvielas uzpildes staciju atlaižu kartes, sadarbība ar dažādiem autostāvvietu pakalpojumu sniedzējiem. Sixt klientam vairs nav jāiegulda laiks un līdzekļi, lai izveidotu šo sadarbības un atbalsta tīklu savam autoparkam un tā šoferiem. Arī šoferu darba laika un izpildes monitorings vairs nav problēma, jo jebkurā laikā variet iegūt datus par katras automašīnas atrašanās vietu, maršrutus reālajā laikā, nobraukumu un apstāšanās punktus. Jāsecina, ka, izvēloties Sixt Leasing ilgtermiņa auto nomu un tai pievienotos pakalpojumus, klients patiesībā iegūst ļoti plašu mobilitātes pakalpojumu programmu, kas ļauj padarīt uzņēmuma darbu efektīvāku, ietaupīt līdzekļus, laiku un enerģiju papildus darbiem, kurus tagad jūsu vietā paveiks Sixt.

Tags: ,