Smaržas, smaržas, smaržas!

parfumexpress.lv smaržu interneta veikals, kosmētikaPieņemākās lokācijas, kur bieži izsmidzina smaržas ir plaukstas locītavas un pie kakla. Bet vai Jūs zināt kādēļ? Izsmidzinot smaržas vietās, kur ir pulss, jo tādēļ smarža būs vieglāk sajūtama. Smaržas var uzklāt arī uz ceļa locītavā, krūšu reģionā, pie elkoņu locītavām. Vēl populāri ir gaisā izveidot smaržu mākoni un iziet tam cauri. Lai to pareizi izdarītu, nepieciešams trīs reizes izpūst smaržas un izejiet cauri izveidotajam smaržu mākonim. Galvenais ir nepārspīlēt ar smaržu daudzumu uz ķermeņa, jo pārāk daudz smaržas var radīt pretēju efektu cerētajam.

Ēteriskās eļļas pārbauda ne tikai alerģijas testā, bet tās testē arī uz aromāta pievilcību. Tās ēteriskās eļļas, kurām smarža nav laba, izstrādājot jaunas smaržas, tās neizmanto. Eļļas sadala trijās grupās – patīkamās, neitrālās un nepatīkamās. Kā jau tika minēts, nepatīkamās eļļas no receptes izslēdz un izvēlas patīkamāko uz kuras tad nu veidos parfimēriju. Pēc tam izvēlēto eļļu sašķaida ar pamata eļļu un uzpilina uz delnas. Tad to vietu nemazgā veselas 12 stundas. Ar šo metodi nosaka to, vai eļļa izraisa alerģijas, piemēram, niezi, apsārtumu vai pat nātreni. Ja uz locītavas parādās kāds no šiem simptomiem, tad eļļu izmantot nedrīkst un tiek turpināts meklēt citu eļļu uz ko balstīt smaržas izstrādi.

Sieviešu kosmētika - http://www.parfumexpress.lv/sieviesu-kosmetika/

Šāda veida aromāti būs piemēroti sievietēm, kas ir pārliecinātas par sevi, izceļas ar drosmi un kaisli. Smaržu veidošanā izmanto plašu ziedu sortimentu, bet tai pašā laikā var sajust citronu vai ko saldu, kā vaniļu. Šāda veida smaržas ir tādas pašas kā to lietotāja – spirgtas kā tikko izplaukušas ziedlapas, atsvaidzinošas kā glāze citrusu sulas brokastīs un saldas kā maigs vaniļas zefīrs.
Ir ļoti nozīmigi zināt, kurš aromāts, tad būtu atbilstošs, jo, lietojot smaržas, kuras pašiem īsti nepatīk, jutīsimies neērti, kad var ietekmēt arī negatīvi mūsu uzvedību.

Aukstumā cilvēkam pietrūkst gan emocionālais, gan fiziskais siltums. Ir dažādi veidi kā tiek iedalītas smaržas – ne tikai pēc notikuma, kas jāapmeklē, bet arī pēc gadalaikiem. Vasarā populāri izmantot aromātus, kas ir atsvaidzinoši un karstā vasaras dienā liks justies svaigi un atvēsinoši. Savukārt ziemā populāri ir svaigie, bet mazliet eksotiskākie un siltāki aromāti. Katrā gadalaikā un temperatūrā, smaržas uz mūsu ādas reaģē savādāk – citas izgaro ātrāk, savukārt citas pat ir pārāk noturīgas. Gaistošos un svaigos aromātus ziemā neiesaka iegādāties un izmantot, jo tie izgaros daudz ātrāk un būs nepieciešamība regulāri atjaunot aromātu uz mūsu ādas, līdz ar to smaržas ātri izlietosies.

 Apskaties smaržu piedāvājumu - http://www.parfumexpress.lv