Soči vienkopus pulcē Olimpisko spēļu dalībniekus

soči 2014Tevi saista pasaules notikumi un tīko būt to epicentrā? Izmanto vienu no jaunākajiem tiešsaistes ziņu portāliem un atrodi aktuālās pasaules un Latvijas ziņas. Interneta ziņu portāla auditorija var atrast svaigākās kultūras, transportlīdzekļu, dzīvesveida ziņas, kā arī uzzinās par aktuālajiem notikumiem IT nozarē, finansēs un komercijā.

SVAIGĀKĀS ZIŅAS SPORTĀ

Itin visa aktuālā informācija par jaunumiem sportā, sacensību aizkulises un sportistu karjeras attīstību apvienota visnotaļ sportiskā sadaļā “Sports”.

Sporta ziņu sadaļā atradīsi arī būtiskos jaunumus par lielākajām sacensībām pasaulē – Olimpiskajām spēlēm – un pasaulē labāko sportistu gatavošanos tām. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās starptautiskās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši cīnās par medaļām un rekordiem. Olimpisko spēļu laikā samērā bieži tiek pārspēti pasaules un personīgie rekordi.

Sporta ziņās gan par sporta veidu līderiem, pasaulē jau iepazītu sportistu sasniegumiem, rekordiem, gan par mūsu valsts sportistu cīņām un uzvarām.

VISS JAUNĀKAIS AUTO NOZARĒ PASAULĒ UN LATVIJĀ

Interneta ziņu portālā ievietotas saistošas ziņas auto faniem un auto mīļiem, tāpat arī svarīga informācija autobraucējiem. Sameklē ziņas par jaunākajiem auto, to skatēm un sezonas aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas stils atbilstoši laikapstākļiem u.c. ar braukšanu un auto līdzīgām tematiem.

Par dažāda veida īpatnībām auto jomā Latvijā un pasaulē, kas ne tikai informēs par notikumu, bet arī uzjautrinās.

LAIKA ZIŅAS VISAI DIENAI

Lai noskaidrotu, kādi laikapstākļi iespējami brīvdienās, pārbaudi laika ziņas!

Aplūko laika ziņu prognozi galvaspilsētā un citās Latvijas pilsētās (Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī u.c.) , kā arī plašāku laika prognozi valstī nākamajām 4 dienām. Laika ziņu sadaļā ik dienas varēsi atrast detalizētu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev būs noderīgi, rīkojot ģimenes nedēļas nogali bez negaidītiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs bez nokrišņiem, vai tomēr debesis būs apmākušās, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, kur būs norādīts mākoņu segas daudzums.