Tīras telpas arī sliktos laika apstākļos

kokvilnas paklāju noma berendsenLaikā, kad snieg, ir lietus vai arī kūst sniegs parasti ir ļoti grūti visu laiku saglabāt iestādes grīdas nepiegružotas un sausas. Uzņēmuma Berendsen sniegtais pakalpojums maināmo paklāju serviss būs ērta izdevība, ar kā palīdzību to uzturēt. Ar šī Berendsen pakalpojuma atbalstu grīdas vajadzēs uzkopt daudz mazāk. Turklāt maināmo paklāju serviss piedāvās iespēju uzņēmumam ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami telpu uzturēšanas izmaksu apmaksai.

Maināmo paklāju serviss noderēs, lai saglabātu telpas ilgāku brīdi nepiegružotas, kā arī sniegs iespēju ietaupīt resursus saimnieciskajām nepieciešamībām ar šādām metodēm:

•   tiks paaugstināta drošība;

•   būs nepieciešams mazāk naudas grīdu uzkopšanai;

•   grīdas tiks labāk pasargātas.

Svarīgi, ka paklāju serviss nenodarbojas ar netīrumu radītajām sekām – šī pakalpojuma mērķis ir jau uzreiz cīnīties ar grīdu pegružošanu ar gružiem un slapjumu.

Paklāju serviss ir pakalpojums, kā galvenais uzdevums ir gādāt, ka maināmie paklāji, kas atrodas jūsu darba vietā visu laiku ir atbilstošā stāvoklī. Šis pakalpojums iekļauj ir visas vajadzīgās darbības, lai jums nepārtraukti būtu pieejami iztīrīti un labā kondīcijā esoši maināmie paklāji – ir piedāvāta paklāju īre, iztīrīšana un citi pakalpojumi grīdassegu uzturēšanai. Turklāt maināmie paklāji tiek piesūcināti ar speciālu vielu, kura pagarina grīdassegu iespējamo lietošanas laiku, kā arī uzlabo funkcionalitāti.

patiešām maināmo paklāju noma var noderēt sniega un lietus laikā – telpas tiks uzturētas sausas, tāpēc samazināsies risks paslīdēt. Būtiski, ka grīdas būs efektīvāk pasargātas un tās nebūs vajadzības uzkopt pēc ikvienas personas, kura ienāk telpās. Maināmo paklāju noma palīdz samazināt ne tikai tās izmaksas, kuras saistītas ar grīdu tīrīšanu – īre nosaka, ka jums grīdassegas nevajag pirkt, turklāt nav vajadzīgs iegādāties aprīkojumu paklāju tīrīšanai un uzturēšanai.

Atšķirīgiem brīžiiem piemēroti ir atškirīgā veida paklāji. Ja vajadzīgs no apaviem notraust lielākos gružus, izvēlieties skreiperus, savukārt, ūdens notīrīšanai no apaviem efektīvākie būs kokvilnas paklāji – paklāji spēj uzsūkt līdz piecām reizēm daudzāk mitruma kā ir to svars. Pie kompānijas Berendsen tiek iznomāti vairāku veidu paklāji: kokvilnas paklāji, neilona paklāji un pat īpaša dizaina vai izteiksmīgu toņu grīdassegas iespaida panākašanai.