Ūdens apgādes sistēmas varianti- uztici darbu profesionāļiem no Udensjums.lv

dziļurbumiŪdens pieveduma tīkla montāža diezgan sarežģīts pasākums. Tāpēc ir jāizvēlas profesionāļi, kas ir zinoši un ar lielu pieredzi šajā nišā. Firmas SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki piedāvā pakalpojumus ūdens autonomās apgādes struktūras izveidošanā, tiek garantēts gan klientiem draudzīgs serviss, gan piedāvātā pakalpojuma augstā kvalitāte. Tāpēc, ja ir vajadzīga ūdens piegādes ierīkošana tavā mājoklī, konsultējies ar Udensjums.lv ekspertiem, kas pārbaudīs gan augsnes sastāvu, gan labāko variantu. Udensjums.lv kompetences pārraudzībā ir arī siltumsūkņu ierīkošana un mini ekskavatora pakalpojumi.

Kā viens no sniegtajiem pakalpojumiem ir mini ekskavatora pakalpojums. Tas būs īpaši praktisks pie visādiem rakšanas darbiem, zemes apstādījumu plānošanas situācijā, iebraucamā ceļa atjaunošanā, arīdzan sniega izvešanai ziemas mēnešos. Ja gribi labierīkot teritoriju, mini ekskavatora pakalpojumi būs noderīgs zemes sagatavošanai apstādījumiem un celiņu ierīkošanai. Siltumsūkņu uzstādīšana mājokļa autonomās apkures montāžā ir viens no servisiem, ko organizē uzņēmums SIA “Ground Water”. Tie mazina mājas energopatēriņu apsildei par gandrīz 75 procentiem salīdzinājumā ar citiem apkures variantiem. Tie ne tikai apsilda, bet arī nodrošina mājokļa dzesēšanas funkciju vasaras laikā.

Uzturā lietojamu ūdeni var saņemt no dažādiem zemes slāņiem: augšējā zemes kārta, dolomīta slānis un smilšakmens. Risinājums, kas ir labākais privātmājas gadījumā, ir ūdens iegūšanas veids no dolomīta slāņa – ar artēziskā urbuma ierīkošanu. Udensjums.lv profesionāļu kompetencē ir artēzisko aku ierīkošana, kas klientiem nodrošina labas kvalitātes, brīvu no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni. Augstu dzelzs un kaļķa daudzumu var nokārtot ar ūdens filtru uzstādīšanu. Dziļurbuma ierīkošana ir rekomendējama arī tiem, kas dzīvo piepilsētā un grib tīru un “garšīgu” dzeramo ūdeni.

Optimālākie un izdevīgākie ūdens apgādes varianti ar ilgu ekspluatācijas laiku- http://www.udensjums.lv/