Uzzini visu noderīgo par aromātiem!

parfumexpress.lv smaržas internetāSmaržu uzklāšanas vietas?

Pieņemākās lokācijas, kur ierasti uzklāj smaržas ir plaukstas locītavas un kakls. Vai jūs zināt tam iemeslu? Izsmidzinot smaržas vietās, vietās kur ir pulss, jo tādēļ smarža būs vieglāk sajūtama. Smaržas var uzklāt arī uz ceļa locītavā, krūšu reģionā, pie elkoņu locītavām. Daži vienkārši izpūš gaisā smaržu mākoni un iziet tam cauri. Lai to pareizi izdarītu, pāris reizes izpūšiet smaržas gaisā un nostājaties tajā vietā, kur pūtāt smaržas. Svarīgi ir arī nepārcensties ar smaržu lietošanu, jo pārāk daudz smaržas var radīt pretēju efektu cerētajam.

Kāda ir smaržu izstrāde

Parfimērija ir interesanta nozare, kura liek mūsu degunam sajusties kā septītajās debesis, ja ir izveidots aromāts, kas nav nomācošs un uzbāzīgs. Smaržas tiek izstrādātas pēc veselas sistēmas, pēc kuras var viegli noteikt pareizās proporcijas, lai tiktu izveidots vienreizējs aromāts un smaržu pircēji būtu iepriecināti. Aromāti, kas atrodas ap mums, tiešā veidā ietekmē mūsu garastāvokli, tāpēc ir ļoti svarīgi nekļūdīties ar pareizajiem aromātiem un to proporcijām. Skatoties uz to, ka smaržas tiek lietotas uz ādas, vēl viens solis smaržu izveidē ir ēterisko eļļu testēšana, tādā veidā pārliecinoties vai eļļai nepiemīt alerģiskas īpašības.

Smaržas, kuras ir jutekliskas.

Šīs smaržas izvēlas sievietes, kuras ir pašpārleicinātas un kaislīgas. Smaržu veidošanā izmanto plašu ziedu sortimentu, bet tai pašā laikā var sajust citronu vai ko saldu, kā vaniļu. Šāda veida smaržas ir tādas pašas kā to lietotāja – spirgtas kā tikko izplaukušas ziedlapas, atsvaidzinošas kā glāze citrusu sulas brokastīs un saldas kā maigs vaniļas zefīrs.

Ir ļoti nozīmigi zināt, kurš aromāts, tad būtu atbilstošs, jo, ja lietosim smaržas, kas nav līdz galam patīkamas mūsu ožai, jutīsimies nekomfortabli, kas savukārt atsauksies uz mūsu darbiem.

Kādas ir ziemas smaržas.

Aukstumā cilvēkam pietrūkst gan emocionālais, gan fiziskais siltums. Var dažādi iedalīt smaržas – tādas, kuras lieto priekš speciāla pasākuma vai pēc gadalaika. Vasarā populāri izmantot aromātus, kas ir atsvaidzinoši un karstā vasaras dienā liks justies svaigi un atvēsinoši. Savukārt ziemā populāri ir svaigie, bet mazliet eksotiskākie un siltāki aromāti. Katrā gadalaikā un temperatūrā, smaržas uz mūsu ādas reaģē savādāk – dažas ātrāk izgaro, bet citas paliek vēl spēcīgākas. Svaigie un ātri gaistošie aromāti nav vēlami ziemā, tīri ekonomisku apsvērumu dēļ, jo tās ātrāk izgaros.

 

Ja esi nolēmis iegādāties klavlitatīvas smaržas, tad ienāc Parfumexpress.lv!