Vieglās smaržas

pricekiller.lv vieglas smaržasViens no pasaulē populārākajiem smaržu veidiem noteikti ir tā saucamie Tualetes ūdeņi, jeb EaudeToilette. Tajā esošo aktīvo aromātisko vielu skaits ir procentuāli mazāks kā parfīmā, jeb smaržās, tādēļ tie nereti ir lētāki un pieejamāki lielākai sabiedrības daļai. Tas ir svarīgi jebkuram ražotājam, jo parfimērija nav tas lētākais prieks ar kuru sevi var lutināt kā dāmas, tā arī kungi. Vieglās smaržas nereti tiek izmantotas ikdienā, jo parfīms šādam nolūkam ir pārāk smags aromatizētājs. Tualetes ūdeni izmanto ko ādas atsvaidzinātāju.

Devums veselībai.

Dažādas pozitīvas smaržas un aromāti ne tikai palīdz cīnīties ar stresu un nepatīkamām izjūtām ikdienā, bet palīdz arī medicīniskā veidā. Ņemot vērā to, ka vieglās smaržas sastāv no dažādiem augu komponentiem un spirta nelielās koncentrācijas, tad to izdalītais aromāts nav nomācošs un uzkrītošs. Tualetes ūdeņi tonizē ādu, turklāt 20. Gadsimta sākumā dažādi medicīnas žurnāli rakstīja, ka tie palīdz atjaunot enerģiju, kas ir iztērēta dažādos ikdienišķos darbos darbā, mājās un sabiedrībā kopumā. Savukārt viduslaikos tika uzskatīts, ka vieglās smaržas palīdz cīnieties ar buboņa mēra izraisītājiem.

Tualetes ūdeņu tipi.

Pastāv vairāki tipi, pēc kuriem iedala tualetes ūdeņus, turklāt to pagatavošanas recepte ir jāievēro precīzi grams gramā, ja vēlaties ko līdzīgu radīt mājas apstākļos. Lielākajai daļai tualetes ūdeņu tipu receptes ir zināmas, taču ir arī tādas, kas tiek turētas noslēpumā dažādu parfimēru un kosmētikas ražotāju seifos. Tā piemēram tualetes ūdens ar nosaukumu Karmelītu ūdens ir zināms jau no 14.gadsimta kad Karmelītu klostera mūķenes šo tualetes ūdeni gatavoja Francijas karalim Čārlzam V. Šīs vieglās smaržas sastāvā ir citronu balzāms, apelsīnu ziedi, zirdzenes saknes un vēl dažādas sastāvdaļas. Atsevišķi tiek minēti arī mājās veidotie tualetes ūdeņi, visbiežāk lavandas un rozes. Tas ir tādēļ, ka šie ir vieglāk pagatavojamie aromāti, jo neprasa daudz sastāvdaļu.

Aromātiskais ūdens.

Tualetes ūdeņu tuvākais radinieks varētu būt aromātiskais ūdens. To izmanto kā parfimērijā, tā kulinārijā, jo tie ir dabīgi veidoti un nav indīgi, ja nonāk organismā.

Lai apskatītos smaržu un citus interneta veikala piedāvājumu, ienāc interneta vietnē Pricekiller.lv