Zāles pļāvēja iegādes ceļvedis

zāles pļāvējsZāles pļāvēja iegādes procesā ir jāņem vērā ļoti daudzi kritēriji, lai varētu iegādāties pašu labāko zāles pļāvēju. Sākot jau ar to, vai vēlies, lai zāle tiktu sasmalcināta vai arī samesta grozā, kā arī to, kāda veida zāles pļāvēju vēlies iegādāties. Ir pieejami gan elektriskie, gan akumulatora zāles pļāvēji, tāpēc to piedāvājumu ir gana plašs, un nepieciešams rūpīgi izvērtēt visus kritērijus, lai pieņemtu galīgo lēmumu.

Pats pirmais, ko nepieciešams izdarīt pirms zāles pļāvēja iegādes ir saprast, cik liela būs pļaujamā teritorija, kā arī kāds ir zāles veids. Jāņem vērā arī tas, vai zāliens ir gluds vai arī nelīdzens, kā arī, vai zāle ir gara vai arī īsa. Ja Tev ir liels laukums ar zāli, tad arī pļaušanas platumam ir jābūt lielākam. Vari iegādāties arī zāles pļāvēju ar savākšanu. Tādā veidā būtiski ietaupīsi sev laiku, jo Tev nebūs jāgrābsta nopļautā zāle.

Iegādājoties zāles pļāvēju noteikti pievērs uzmanību kāda ir konkrētā zāles pļāvēja jauda. Attiecīgi, ja nepieciešams pļaut garu zāli un lielu laukumu, tad ir nepieciešami zāles pļāvēji ar lielu jaudu. Savukārt, ja nepieciešams pļaut zāli, kura ir maza, tad vari iegādāties arī zāles pļāvēju, kura jauda nav tik liela. Piemēram, ja izvēlēsies akumulatora zāles pļāvēju, tad būs nepieciešams ik pa laikam to uzlādēt, kas nozīmē, ka tas nebūs ērti, ja Tev ir liels mauriņš, kuru nepieciešams nopļaut. Protams, vari iegādāties arī divus akumulatorus un attiecīgi apmainīt tos, kad viens no tiem ir izlādējies. Tāpat vari iegādāties arī elektrisko zāles pļāvēju. Arī šeit jāņem vērā, ka elektriskie zāles pļāvēji darbojas ar vadu, tāpēc nebūs diezgan ērti, jo visu laiku būs jādomā par to, kur atrodas zāles pļāvēja vads. Tas attiecīgi nozīmē arī to, ka vada garums ir ierobežots un nevarēsi pļaut lielus zāles laukumus.

Izvēloties piemērotāko zāles pļāvēju, ir nepieciešams saprast arī to, kādu zāles savākšanas veidu Tu vēlies, lai šim zāles pļāvējam būtu. Ir iespējams izvēlēties zāles pļāvēju ar sasmalcināšanas funkciju. Attiecīgi, zāle tiks nevis savākta, bet gan turpat sasmalcināta sīkos gabaliņos un izmesta turpat zālienā. Tāpat ir arī iespējams iegādāties zāles pļāvēju ar savākšanas groza iespēju. Tādā veidā zāle nenonāks atpakaļ zālienā, bet gan tiks savākta grozā. Protams, būs nepieciešams saprast, ko ar šo visu zāli iesākt. Ja nav kur to izmest, tad, iespējams, savākšanas grozs nebūs tā pati labākā ideja. Tieši tāpēc pirms zāles pļāvēja iegādes ir svarīgi saprast, cik gara ir zāle, cik liels ir laukums, kā arī, kādas ir iespējas zāli izmest, lai pēc tam varētu pieņemt lēmumu par to, kuru zāles pļāvēju vislabāk iegādāties.

Tags: , ,