Klasiski pulksteņi ar mūsdienu elpu – zīmols Frederique Constant

frederique constant pulkstenisMūsdienās arvien lielāku lomu dažādu viedo ierīču klāstā ieņem viedie pulksteņi. Varētu domā, ka tas ir klasiska dizaina pulksteņu noriets, tomēr viens klasisko pulksteņu ražotājs pierāda pretējo – tas ir zīmols Frederique Constant.

Šis ir klasisko Šveices pulksteņu ražotājs ar gadsimtu pieredzi un augstākajām kvalitātes prasībām pret saviem pulksteņiem,  no kuriem visi tiek izgatavoti ar rokām, tādējādi nodrošinot meistaru kvalitāti ikvienā detaļā. Varētu domāt, ka Frederique Constant izgatavo pulksteņus, kas patiks vien pilnīgas klasikas cienītājiem, un viedo pulksteņu cienītājiem šis ražotājs īsti nevarētu neko piedāvāt, tomēr tā nebūt nav. Frederique Constant nesen laidis klajā savu jaunāko klasiskā dizaina viedo pulksteni, kas pilnībā maina ierasto viedo ierīču koncepciju.

Jaunajam viedajam pulkstenim nav neviena skārienjutīga ekrāna un tas pēc izskata īpaši neatšķiras no citiem ražotāja izlaistajiem pulksteņu modeļiem ar visām klasiskajām iezīmēm – nenovecojošo dizainu ar vienkāršo ciparnīcu ar papildu mazo ciparnīcu un vienu pulksteņa noregulēšanas pogu. Bet kur gan tad slēpjas šī viedā pulksteņa viedums?

Visa inovācija slēpjas jaunajā rokaspulksteņa koncepcijā – tas ir pirmais analogais viedais pulkstenis. Digitālo tehnoloģiju mīļotājiem šāds vārdu savienojums varētu šķist mulsinošs, tomēr darbības princips ir pavisam vienkāršs. Pulkstenis aprīkots ar raidītāju un aktivitāšu uzskaites sistēmu, kas spēj saglabāt datus par 30 dienām. Analogo viedo pulksteni var sapārot ar viedtālruni, lai aplūkotu visus tā savāktos datus un analizētu tos.

Varētu domāt, ka tad jau šis īsti neskaitās viedais pulkstenis, jo datus var attēlot tikai telefona ekrānā, tomēr arī tā nav tiesa. Atjautīgie inženieri padomājuši par to, kā visus tev nepieciešamos datus attēlot vien ar divām pulksteņa ciparnīcām un četriem rādītājiem. Pareizajās kombinācijās nospiežot pulksteņa regulēšanas podziņu, tā rādītāji informēs, piemēram, par to cik procenti no dienas soļiem noieti vai cik stundas no uzstādītā miega apjoma naktī nogulētas utt.

Pulkstenis aprīkots arī ar miega analīzes režīmu. Nospiežot pogu kombināciju, kad dodies gulēt, pulkstenis sāks analizēt tavus miega posmus, un aprēķinās, cik daudz dziļā un seklā miega tu esi saņēmis naktī. Pēc tam aplūkojot datus viedtālrunī, saņemsi smalku grafiku par savu naktsmieru un varēsi veikt izmaiņas, piemēram, modinātāja laikā, lai mostos seklā miega posmā – tādējādi jutīsies daudz vairāk atpūties un izgulējies!

Klasisko pulksteņu ražotājs Frederique Constant pierāda, ka īstu pulksteņu meistaru nozīme mūsdienās arī pēc viedo tehnoloģiju ienākšanas paliek nemainīgi augsta.

Tags: ,