Žogi pēc pasūtijuma!

tvora.lv setas zogiJa vēlies ierobežot privātmāju un tai piegulošo teritoriju, ierobežo to ar kvalitatīvu sētu.  Sētas ražo precīzi pēc klienta pieprasījuma, jo tie ir daudzveidīgā krāsu spektrā un pēc lieluma pielāgojami individuālajām vēlmēm.

Lielu teritoriju norobežošanai izgatavo klasiskās koka sētas. Koka žogu pasūtīšanā var izraudzīties: -vienpusējo vai divpusējo dēlīšu pārklājumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes dēļu pārklājuma posmus. Somijas priedes koksne garantēs tās izturību pret ārējās vides ietekmi, ilgi saglabās jauna žoga izskatu un kalpos ilgi.

Ja privātā teritorija ir samērā maza, var nolemt par fundamentālāku žoga risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens žoga veidojumi var būt kā ornamentāls objekts mājas dārzā vai stilistisks pacēlums uz celiņa apmales. Realizējot domu par akmens sētu, var izlemt – ar lielākiem un mazākiem akmeņiem pildītās metāliskās konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai pamatīgi stabi starp koka dēļiem vai metāla sētas plātnēm. Akmens konstrukcijas var samontēt vajadzīgajā lielumā gan sētai, gan arī dārzam un piemājas teritorijas iekopšanai u.tml.

Profilētas metāla sētas ar akmens blokiem

Dodot priekšroku moduļu sētām, iegūsiet ilga laikaposma priekšrocības. Tāda veida konstrukcijām ir estētisks izskats, tās ir ilgstoši noturīgas un ar ilgu kalpošanas laiku. Moduļu sētas izgatavo no plātņu dēļiem Aluzinic, kurus apstrādā ar īpašu pārklājumu. Pārklājums materiālu padara korozijizturīgu, šādi nodrošinot ilga laika perioda estētisku vizuālo izskatu. Bloku žogu būvniecībā tiek izmantoti dabīgā šķēluma, granīta piedevas būvniecības – TO un SU – bloku sistēmas..

*TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas rada dabīgu akmens šķēluma izskatu. Tos var izmantot fasādes apšuvumiem, kā žoga blokus, starpsienu un citu ēku izveidē. Lielākā priekšrocība – nav nepieciešami papildus ieguldījumi apdarei.

*SU sētu bloki radīs prestižu un fundamentālu privātmājas vidi. Inovatīvās Cytryn, Vera krāsas risinājumi piedāvā bagātīgu krāsu izvēli un pēc iespējas dabīgāku tonējumu.

 

Ja esi nolēmis apskatīties sētu un žogu piedāvājumu, spied uz saites - http://tvora.lv/